Новорічні салати повинні бути не лише гарними, а й смачними. Це страва, яка супроводжує гостей від початку святкування до його завершення. Якщо не хочеться готувати лише класичні новорічні салати, варто спробувати салат «Графські руїни».
Цей салат готується всього за 10 хвилин, але виходить ніжним, ситним і красивим. У складі салату — курячі стегенця та картопля, що роблять його більш поживним.
Яйця та шари майонезу додають салату ніжності та вершковості. Солонуватий смак забезпечують мариновані або солоні огірки, а родзинку страві надають горіхи та чорнослив. Їх поєднання з курячим м’ясом, майонезом і яйцями завжди виграшне.
Салат готується швидко, із доступних продуктів і завжди виходить смачним.
Ось як приготувати салат «Графські руїни» вдома.
Інгредієнти:
- Курячі стегенця — 3 шт.;
- Картопля — 3 шт.;
- Яйця — 4 шт.;
- Мариновані огірки — 4 шт.;
- Чорнослив — 100 г;
- Горіхи кеш’ю або волоські;
- Майонез;
- Сіль.
Приготування:
- Варену картоплю натріть на великій тертці. Викладіть її на дно тарілки, змастивши майонезом, і зробіть легку сітку з майонезу.
- Варені курячі стегенця наріжте невеликими кубиками і викладіть на картопляний шар, змастивши майонезом.
- Огірки натріть на великій тертці та відтисніть зайву рідину. Викладіть огірки на куряче м’ясо.
- Варені яйця натріть на огірковий шар і знову злегка змастіть майонезом.
- Чорнослив залийте гарячою водою на 5 хвилин, потім обсушіть на рушнику. Наріжте на невеликі шматочки та викладіть на яєчний шар.
- Горіхи подрібніть у блендері до стану дрібної крихти і посипте ними верх салату. Покрийте тонкою сіткою з майонезу та прикрасьте зеленню.

Отримуємо простий і святковий салат «Графські руїни» — чудова страва для новорічного столу, яка сподобається всім гостям.







