Бyдьтe ви прoклятi! Ніна Матвієнко попала в пекельнuй сkандaл. Мeрeжa кuпuть (ВІДЕО)

Наталя Юсупова – волонтер, пише в своєму блозі, що вже не перший рік в мережі обговорюють «проповідь» народної артистки України Ніни Матвієнко в жанрі «русского мира».

Все це робить вона в образі проповідниці, яка проклинає Бога за те, що сини України йдуть на братовбивчу війну за Путіна, Порошенка, Ахметова і Коломойського.

Але шкода, що у Матвієнко так болить серце за дітей України, що вона ні разу не провідала солдат в госпіталі.

Виходить, що вже п’ятий рік ми ховаємо українців, бачимо як вони страждають, але ще жодного разу не чули, що хтось скаржиться на те, що захищав свою землю і воював проти «братів», – пишуть у блозі.

Alina Havriluk: Стара дурепа..відспівалася,вже.Ач,Украіна винна,а москалі-брати.Що,вона,меле?Хоч Тоня-патріотка…не слухаю,цю придуркувату,більше.

Иван Солоденко: Я коли вперше дивився це інтерв’ю думав що в цеї жіночки немає розуму. Не голодна заїлася. Це було під обстрілами в 14 році.

lvn152: Відзомбована » народна» артистка ! Чи дурна, чи прикидається ? Так образити тих, хто поліг за Україну…

Роман Хіць: Кажуть, якщо Бог наділяє людину якимось даром надзвичайно, то щось забирає в неї, тобто закони збереження ще ніхто не відміняв і відмінити не може! Так і тут! Дав Бог голос, так натомість забрав розум! Хіба наші хлопці пішли вбивати «братів» на їх територію?

І Майдан піднявся хіба не через побиття хлопців-студентів і європейську інтеграцію? А хіба ці «»брати» , візьмемо тільки проміжок 100 років, не знищили мільйони наших братів? Згадайте 33 рік, згадайте період другої світової, згадайте післявоєнну боротьбу УПА і вивезення в Сибір сотень тисяч українців із Західної України! Це тільки штрихи, а не повна картина діяльності «братів». Так що колись дуже шановна, а зараз малошановна Ніна Митрофанівна, якщо немає у вас знань і розуму, то не треба лізти куди не слід! І вважати за братів нащадків монголо-татар і угро-фінських племен може тільки безграмотна людина! Ось так то!

Майдан піднявся хіба не через побиття хлопців-студентів і європейську інтеграцію? А хіба ці «»брати» , візьмемо тільки проміжок 100 років, не знищили мільйони наших братів? Згадайте 33 рік, згадайте період другої світової, згадайте післявоєнну боротьбу УПА і вивезення в Сибір сотень тисяч українців із Західної України!

Це тільки штрихи, а не повна картина діяльності «братів». Так що колись дуже шановна, а зараз малошановна Ніна Митрофанівна, якщо немає у вас знань і розуму, то не треба лізти куди не слід! І вважати за братів нащадків монголо-татар і угро-фінських племен може тільки безграмотна людина! Ось так то!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Бyдьтe ви прoклятi! Ніна Матвієнко попала в пекельнuй сkандaл. Мeрeжa кuпuть (ВІДЕО)