О другій годині ночі молодий чоловік, який проживає на першому поверсі багатоповерхового будинку, страждаючи від безсоння, вийшов на ганок покурити. І те, що він побачив, остаточно позбавило його сну

Місце дії та імена учасників події на прохання майбутніх усиновлювачів малюка змінені, а все інше – абсолютно реальні факти.

Прямо біля під’їзду стояла симпатична фіолетова коляска, а в ній спала маленька дитина. Сергій (так звали хлопця) вирішив, що батьки малюка повинні бути десь поруч. Але у дворі було темно, так як останній ліхтар розбили ще два тижні тому. Чоловік відійшов від коляски, щоб дим не потрапляв на дитину. Джерело

Він уже докурив сигарету, а ніхто з батьків малюка не з’явився. Сергій кілька разів голосно покликав, але ніхто не відповів. Чоловік ще раз заглянув в коляску і поцікавився у сплячого там чоловічка: “Ну і де твоя мама?” Природно, ніякої відповіді не послідувало.

Сергій розгубився, він зовсім не знав, що йому робити. З одного боку, не можна кидати дитину на вулиці, раптом захворіє. А з іншого боку не тягнути ж чужу дитину до себе в квартиру, та й що він буде з нею робити? Чомусь в цей момент Сергій подумав, що у нього навіть собаки чи кішки ніколи не було, і він взагалі не вміє ні про кого піклуватися, а тут – новонароджена дитина!

До того ж Сергій все ще не міг повірити, що рідна мати змогла кинути свою дитину напризволяще. Він сподівався, що вона стоїть в темряві і спостерігає за тим, що відбувається. Поміркувавши ще деякий час, Сергій все-таки повернувся додому і зателефонував у міліцію. Заспаний голос чергового відповів, поклав слухавку, сказавши. що це дурний жарт.

Коли Сергій зателефонував ще раз, йому сказали, що він даремно піднімає паніку і, напевно, батьки просто кудись відійшли. Сергій почекав ще пів години,

Потім дитина прокинулася, почала голосно кричати і вимагати до себе уваги. Сергій ніколи в житті не бачив таких маленьких дітей, і не знав, що йому робити. Він спробував похитати коляску, але дитина кричала ще сильніше. Тоді він вирішила розбудити ще кого небудь. Заспані сусіди довго не могли повірити, що дитину кинули. Вони обійшли весь двір, довго кричачи, звертаючись в порожнечу.

Сергій ще раз подзвонив в міліцію, де йому дали кілька телефонів дитячих лікарень і будинків дитини. Природно, в Будинку дитини ніхто не брав трубку (було вже близько третьої години ночі). А у всіх дитячих лікарнях йому докладно пояснили, що вони не мають права приймати дітей без батьків або без відповідних документів, і порадили зателефонувати в міліцію. Загалом, виходило замкнуте коло.

Малюк продовжував голосно кричати, і потрібно було терміново приймати якісь заходи. В результаті Сергій і ще кілька мешканців будинку, вирішили до ранку забрати коляску з дитиною додому, і спробувати заспокоїти дитину.

Малюк був зовсім маленький. Найдивовижніше, що в колясці лежала сумка з усім необхідним (ковдра, теплий комбінезон, памперси, кілька костюмчиків, пляшечки, молочна суміш, соски і навіть шматок дитячого мила). Мабуть, хтось спеціально збирав малюкові сумку в дорогу і заздалегідь збирався його кинути. Причому батьки цього малюка, судячи з візка, дитячої білизни і харчування, люди аж ніяк не бідні. А швидше за дуже багаті.

До правої ручки крихітки був прив’язаний носовичок (замість бирки з пологового будинку) із зазначенням дати народження, ваги і зросту. А внизу була приписка, що малюк абсолютно здоровий. Судячи з даних, дитині було всього два тижні.

З горем навпіл малюка переодягли і нагодували прикладеним харчуванням. А після цього він відразу ж заснув. До ранку малюк ще один раз прокидався втамувати голод. А сусіди тим часом будували здогади про його батьків і обурювалися їхньою поведінкою. Хтось навіть жартома припустив, що, можливо, це позашлюбний син Сергія, якого саме йому підкинули.

На ранок за малюком приїхали представники з будинку дитини та співробітники міліції. Сусіди жартома висловили бажання залишити дитину у себе, але їм серйозним тоном сказали, що на здорових немовлят (до того ж на таких маленьких) потенційні усиновителі шикуються в чергу і чекають по кілька років.

.Як показав подальший медичний огляд, малюк, дійсно, виявився абсолютно здоровим і навіть не застудився від довгого перебування на вулиці. Судячи зі стану пупка, його народження проходило або в пологовому будинку, або під керівництвом досвідченої акушерки.

І, мабуть, хоча б один з батьків (а, можливо, і обидва) є представником кавказької національності. Природно, більше ніяких даних (за винятком медичних аналізів), що пов’язують малюка з колишніми батьками немає, і навряд чи їх можна буде знайти.

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

О другій годині ночі молодий чоловік, який проживає на першому поверсі багатоповерхового будинку, страждаючи від безсоння, вийшов на ганок покурити. І те, що він побачив, остаточно позбавило його сну