Ви не повірите, але це насправді так! Після 20 років досліджень британські вчені дійшли до висновку, що свиняче сало є найкращим з жирів

Після 20 років досліджень британські вчені дійшли до висновку, що свиняче сало є найкращим з жирів. Зокрема, воно перевершує за корисність навіть “розкручену” та “престижну” оливкову олію.

Британці однозначні: найкраще за все готувати їжу не на рослинній олії, а на салі та смальцю з нього. Після сала почесне друге місце посідає вершкове масло.

А українці це давно знали. Підсвідомо Сало – наш “бренд” на рівні з борщем, вареникками та перцівкою. Причому, друзі, зауважте, усі ці 4 “елементи” ідеально поєднуються між собою. Борщ заправляється салом; сало з часником подається до борщу і немає нічого кращого до ерцівки за гарячий борщ та вареники зі шкварками.

Сало під перцівочку – взагалі ідеальна пара. Шкуринку від солоного сала можна сміливо назвати “української віагрою”, а перцева настоянка у невеликій кількості є природнім і сильним афродизіаком. Тож перед походом до куми – 100 грамів перцівки під сало – саме те. Щоправда від часнику доведеться відмовитися

Доречі, щодо афродізіака – це й жінок стосується Перцівка – єдиний алкогольний напій, який дійсно зігріває у негоду, а не створює ілюзію тепла. Сало – потужне “паливо”, яке дає легкозасвоювані жири під час великого фізичного навантаження та у холодну пору.

Якщо хто не знав – сало обов`язково і регулярно видавалося “кремлівським старцям” – членам Політбюро ЦК КПРС – свіжим або солоним, оскільки є потужним інструментом профілактики та лікування атеросклерозу. Сало укріплює серцевий м`яз, чистить судини та має жовчогінну силу. Ну, і радіонукліди виводить. Сало практично не має холестерину, тоді як у 100 грамах вершкового масла його 244 міліграми, у м`ясі птиці – 113, телятині – 87, яйцях – 1560, а риб’ячому жирі – 5700.

До щоденного меню вищої партійної номенклатури входило 40-50 грамів сала. Постачалося воно, звісно, лише з України А ще сало здавна використовувалося як… косметичний засіб. На основі смальцю робляться маски для шкіри обличчя, а також мазі для відновлення здоров`я волосся, надання йому пружності та блиску. Так що наливайте, закушуйте і будьте здорові, сильні та красиві. Тільки без фанатизму, бо що занадто – то не здраво.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Ви не повірите, але це насправді так! Після 20 років досліджень британські вчені дійшли до висновку, що свиняче сало є найкращим з жирів