Фурса: Сьогодні українці живуть краще, ніж за всю історію. Але наші люди дуже люблять прибіднятися

На сьогодні в Україні найвища середня зарплата за всю історію країни, і це позитивно позначається на рівні життя українців.

Про це в опублікованому 8 вересня інтерв’ю “Телеграфу” заявив інвестбанкір Сергій Фурса. “Я вважаю, що сьогодні українці живуть краще, ніж за всю історію. Але при цьому наша стандартна проблема полягає в тому, що наші співгромадяни дуже люблять прибіднятися.

Можливо, це пов’язано з розкуркуленням, Голодомором та іншими історичними подіями. Проте факти наявні: зарплати зростають. Так, у когось менше, у когось більше, але середні цифри йдуть угору. Не виключено, що при зростанні середніх зарплат у когось заробітки й падають, але це проблеми цих конкретних людей”, – сказав Фурса.

За його словами, на зростання зарплат в Україні сильно вплинув безвізовий режим із Євросоюзом.

“Після відкриття кордонів українські роботодавці були змушені конкурувати з польськими, що призвело до зростання доходів. А зростання мінімальних зарплат підтягнуло вгору доходи бюджетного сектору”, – підкреслив Фурса.

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Фурса: Сьогодні українці живуть краще, ніж за всю історію. Але наші люди дуже люблять прибіднятися