Присядьте, якщо стоїте! У Білорусі у затриманого знайшли “посвідчення СБУ” з фото Бандери – Відео з держканалу “Білорусь 1

У Білорусі на держканалі “Білорусь 1” показали сюжет про затримання опозиціонера активіста Юрія Воскресенського, де в кадрі показали нібито посвідчення з символікою СБУ і зображення Степана Бандери.

На відео затриманого Воскресенського назвали “організатором протестних акцій” в Мінську і “координатором” штабу опозиціонера Віктора Бабарики.

Українська журналістка Яніна Соколова в Facebook зазначила, що для повноти картини не вистачило лише знайти “візитку Яроша”.

“На відео – допит затриманого, нібито “координатора масових акцій протесту” Юрія Воскресенського, який зізнався, що нібито був у співпраці з росіянами по дестабілізації ситуації в Білорусі. Мовляв ті дали йому 30 тисяс рублів (понад 11 тис. грн – Ред.) на лазери, якими можна світити в очі ОМОНу, коли той нападе. Судячи з усього куплені лазери були російського виробництва, тому що не допомогли”, – написала вона.

Ну нарешті…А то я вже почала переживати. Це скріни з сюжету білоруського державного телеканалу «Білорусь1»На…

Gepostet von Yanina Sokolova am Freitag, 14. August 2020

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Присядьте, якщо стоїте! У Білорусі у затриманого знайшли “посвідчення СБУ” з фото Бандери – Відео з держканалу “Білорусь 1