Відео з Главою РФ здійняло рeзoнaнc в мeрeжі: Хвилину тому Пyтiн повідомив про те, що відбудеться з Україною і це… (Відео)

Відомий український волонетр і військовий Мирослав Гай поділився на своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук коротким відеороликом з без перебільшення шокуючим висловлювання президентом Росії стосовно України і інших країн колишнього СССР

Також Глава Росії Володимир Путін заявив, що візит керівників України в Москву неминучий і це лише питання часу.

Російський президент Володимир Путін заявив, що керівництво України неминуче приїде в Москву, а Росія буде чекати, поки офіційний Київ не дозріє для цього рішення. Про це глава Кремля заявив на одному з федеральних каналів російського телебачення.

“Я думаю, що це неминуче. Звичайно, це відбудеться, питання – коли. Але ми почекаємо”, – заявив він.

Коментуючи відносини між Києвом і Москвою, Путін вважав за краще не говорити про окупацію Криму і російсько-українську війну на Донбасі. На думку глави Кремля, у російської влади виникли “розбіжності” з владою України, проте українці нібито є братнім народом для росіян.

Нагадаємо, що відносини країн опустилися до рівня війни після окупації Криму і вторгнення на Донбас російської армії в 2014 році.

У відповідь з боку Заходу на Москву були накладені економічні і фінансові санкції.

Росія всіляко відкидає окупацію Криму і Донбасу, заявляючи про громадянську війну в Україні.

Однак міжнародне співтовариство відкидає доводи Росії і стоїть на боці України. Протягом минулого місяця Захід в черговий раз  продовжив санкції проти Росії за Крим і окупацію Донбасу.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Відео з Главою РФ здійняло рeзoнaнc в мeрeжі: Хвилину тому Пyтiн повідомив про те, що відбудеться з Україною і це… (Відео)