Увага! Дорогі кияни та навколишні мешканці! Це почнеться сьогодні ввечері, а десь і раніше…

Увага! Дорогі кияни та мешканці навколишні! Сьогодні ввечері, а десь й раніше, йтиме сніг! Карта. Сніг, окрім красивої романтичної картинки, одразу може ускладнити й так непросту щоденну ситуацію на наших дорогах.

Тому подбайте вже зараз про шлях та способи, якими ви ввечері повертатиметеся додому з роботи, після справ чи дружніх посиденьок.

Обов‘язково — зимова ґума, увімкнені фари, відповідне взуття не лише машинам, а й собі, гарячий чай у термосі в салоні)

Самопочуття також може бути некомфортним — бо ж похолодання та фактично перший сніг.

Прогноз на завтра вже в духовці, скоро буде) Ще раз — сніг!

P/S Прогноз на завтра: У середу, 24-го листопада, погоду України визначатиме антициклон із цікавим, можна сказати, святим, ім’ям Walpurga. Карта.

Присоромлені такою високою духовною особою циклони та фронти притихнуть, розбіжаться за межі України.

Тому в нас завтра справді — високий атмосферний тиск, суха, без опадів, погода. Хіба що вночі місцями випаде сніг у центральних областях. Температура повітря буде низькою.

Найближчої ночі очікується від 3 тепла до 3 морозу, у східних областях, на Полтавщині та Сумщині 3-9 градусів морозу. Завтра вдень у більшості областей України передбачається 0-5 градусів тепла.

У Києві сьогодні — сніг, завтра, 24-го листопада, опадів не буде. Вночі 0-2 градуси морозу, вдень у середу очікується+1+3 градуси.

Перші зимові опади та навіть невеликий мороз суттєво ускладнюватимуть ситуацію на дорогах та тротуарах, які часом можна легко переплутати з дорогами через їхню автоокупацію.

Тому водіям — особлива обережність та несонна совість правил дорожнього руху, пішоходам — також уважно дивитися під ноги та вперед, бо складність пересування посилює й раннє настання темряви.

Зима — близько!

Хоча вихідними потепління

Наталка Діденко

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Увага! Дорогі кияни та навколишні мешканці! Це почнеться сьогодні ввечері, а десь і раніше…