“Відчай, муки і втрата віри”: Олена Зеленська довела українців до сліз ранковою новиною і зверненням (Відео+фото)

Сьогодні Олена Зеленська звернулася до всіх працівників медицини. Вона написала, що люди в білих халатах, які першими зустрічають в цьому світі кожне нове життя і роблять все можливе, а іноді – і неможливо, щоб ця життя зберегти, заслуговують найщиріших слів подяки.

Перша леді підкреслила, що медики, це люди, які за своє життя стають свідками сотень історій в яких найчастіше відчай і мука, біль. А часто стають свідками зцілень, дива, яке трапляється завдяки одному шансу. Про це перша леді написала на своїй сторінці в Facebook.

Також перша леді розповіла, що медицина – це професія за покликанням, благородство. Але сьогодні не хочеться високих слів про доблесті, самовідданості, відвагу. Це – ваша “опція за замовчуванням”.

Олена Зеленська також написала про клятву Гіппократа, і про крила, які виростають, коли вдається неможливе.

Перша леді подякувала особисто всіх медиків, щиро, від усього серця. Також висловила впевненість, що її здоров’я в надійних руках, через те, що впевнена в професійності. 

“Спасибі за те, що вибрали цю благородну професію і віддаєте частинку себе кожного пацієнта”, – написала Олена Зеленська.

Дружина президента не забула в своєму подячному пості нікого, ні санітарів, ні лікарів. Зеленська побажала гідних умов роботи, перемог, і заявила, що без медиків “нам – ніяк”.

Люди в білих халатах, які першими зустрічають у цьому світі кожне нове життя й роблять усе можливе, а інколи – й…

Gepostet von Олена Зеленська am Samstag, 20. Juni 2020

Вранці Президент Зеленський привітав медиків

Привітання Володимира Зеленського з Днем медичного працівника.

Володимир Зеленський привітав медичних працівників із професійним святом. «Я був, є й завжди буду в хорошому сенсі слова лобістом інтересів кожного українського медика. І зроблю все, щоб ви отримували захист, повагу та гідну оплату за свою роботу. Щоб, рятуючи життя українців, ви не думали про власне виживання», – наголосив Президент.

Gepostet von Офіс Президента України am Samstag, 20. Juni 2020

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Відчай, муки і втрата віри”: Олена Зеленська довела українців до сліз ранковою новиною і зверненням (Відео+фото)