Жарти закінчилися! Наведуть порядок: G7 послала чіткий сигнал – шостий флот США може прибути в Чорне море для утихомирення рф

Морська блокада, яку рф влаштувала Україні, може дорого коштувати Кремлю. “Велика сімка” надіслала диктатору Володимиру Путіну з цього приводу чіткий сигнал.

Про це у своєму блозі у Facebook написав колишній заступник голови уряду рф та критик путінського режиму Альфред Кох, повідомляє Діалог.ua.

Він звернув увагу на те, що глави МЗС “Великої сімки” (G7) після зустрічі зробили кілька гучних заяв щодо України. По-перше, вони пообіцяли забезпечувати Київ необхідним для нього озброєнням тривалий час для розгрому окупаційних військ рф. Друга заява стосувалася військової активності рф біля українських портів. Вони вимагали, щоб Москва повернулася до дотримання міжнародного права, припинивши морську блокаду України.

Кох нагадав, що рф рядом міжнародних договорів зобов’язалася забезпечувати свободу мореплавання у Чорному та Азовському морях. Наразі москва грубо їх порушує.

Міністри G7 пообіцяли рф відповісти на це посиленням санкційного тиску. Кох вважає, що Захід для вирішення цього завдання може застосувати і військову силу, точніше обмежитися її демонстрацією.

“Шостий флот США (який зараз знаходиться у Середземному морі) цілком вже зараз може вважати себе уповноваженим забезпечити свободу судноплавства у Чорному морі та увійти до нього через турецькі протоки. І я в цій заяві G7 бачу попередження путіну саме про цей крок “, – написав опозиціонер.

Він уточнив, що американські військові зможуть без застосування сили, перебуваючи у нейтральних водах Чорномор’я, забезпечувати безпеку торгових суден, що йдуть через українські порти.

Це дозволить не лише запобігти голоду в Африці, про загрозу якого б’ють на сполох експерти, але й допоможе Україні заробити близько $15 млрд на продажі зерна. А чим сильнішою буде економіка України, тим менше ресурсів буде потрібно Заходу на підтримку країни, зазначив експерт.

Американці такі речі добре рахують і, отже, розуміють, що гра коштує свічок. Їм нічого не треба пояснювати про грші. На відміну від путіна, який злив свою країну в унітаз, навіть не подумавши, скільки це коштує. Ну а людські життя взагалі для нього нічого не варті”, – констатував Кох.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Жарти закінчилися! Наведуть порядок: G7 послала чіткий сигнал – шостий флот США може прибути в Чорне море для утихомирення рф