Вона має за це відповісти! У Львові дівчина під пам’ятником Бандери зняла труси і навал…

Мережу шокував інцидент, який нещодавно трапився у Львові. Молода дівчина справила нужду прямо під пам’ятником Степану Бандері на однойменній вулиці.

Шокуюче відео з’явилося на ресурсі Vimeo 3 грудня близько 15:00. Найімовірніше, що його зняли ще восени, але опублікувати чомусь вирішили згодом.

Подробиці про скандальне відео у Львові

Опубліковане відео цинічно назвали “Запрошення до мирної розмови”. “Благодійний фонд “червона сеча”, – коротко зазначили в описі. Що це означає – невідомо. Втім, користувач фейсбуку Олександр Андріяш, який одним із перших поширив ці кадри, підписав їх так: “Червона сеча атакує провідника українського народу (неймовірне осквернення)”.

Скриншот допису

На відео видно, як молода дівчина присіла під пам’ятником і справляє нужду. Після цього воно демонстративно одягає труси, шорти та йде. На фоні весь цей час лунає пісня “Батько наш, Бандера”. Станом на 20:30 ролик неможливо переглянути за посиланням на Vimeo. Судячи зі всього, його видалили після значного розголосу.

Дівчина справляє нужду біля пам’ятника Бандері у Львові / Скриншот

Що відомо про ймовірну авторку відео

  • На сторінці автора у Vimeo було вказано, що профіль належить Наталії Дерев’янко. Наразі її інстаграм-сторінку може переглядати лише обмежене коло користувачів.
  • Ймовірно, що ця дівчина веде у фейсбуці сторінку з назвою “Адольф Отченашкін”. У профілі зазначено, що їй – 24 роки, а родом вона нібито з Києва.
  • В останньому дописі у соцмережі вона якраз поскаржилася на “інтернет-сафарі” проти неї через відео з пам’ятником Бандері. Дівчина показала скриншоти погроз та закликів вибачитися за скоєне.

Обережно! На світлині присутня ненормативна лексика – 18+

Скриншот допису зі сторінки ймовірної учасниці інциденту

  • Очевидно, що дівчина, присутня на обурливому відео біля пам’ятника Бандері, є учасницею так званого артколективу “Воїни добра і світла”.
  • Його члени поширюють неоднозначний контент у мережі. Наприклад, фото з використаною прокладкою на обличчі чи презервативом у зубах.

Зверніть увагу! 24 канал вже звернувся за коментарем до львівських правоохоронців, щоб дізнатися, як вони реагуватимуть на цей інцидент. Ми доповнимо цю новину, коли отримаємо коментар.

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Вона має за це відповісти! У Львові дівчина під пам’ятником Бандери зняла труси і навал…