ДУЖЕ БОЛЮЧА ВТРАТА! НЕ ПРОБАЧИМО! В Україні Попрощалися із Загuблими на Фронті Героями.

В Україні попрощалися в двома загиблими на Донбасі військовослужбовцями – командиром взводу 10-ї окремої штурмової бригади Олександром Маланчуком і командиром взводу 57-ї окремої механізованої бригади Володимиром Мовчанюком.

Володимира Мовчанюка 1983 року народження поховали 2 квітня в селі Андрушівка Вінницькій області.

Зазначається, що він загинув 30 березня в районі Невельського Донецької області. У бійця залишилися батьки і брат-учасник АТО.

У п’ятницю, 3 березня, в Чернівцях попрощалися із 23-річним Олександром Маланчуком, загиблим 31 березня під час боїв біля Гнутового Донецької області, пише “Шпальта”.

Прощання відбулося на Центральній площі міста у присутності представників місцевої влади, військових, волонтерів та рідних загиблого.

Поховають Маланчука на міському Центральному кладовищі. Його тіло привезли на батьківщину 2 квітня. В цей день на Буковині було оголошено жалобу.

“Він – генофонд нації. Своє життя вирішив присвятити захисту Батьківщини. Так склалося, що віддав найцінніше. Він був не десь у тилу, не нив, що хоче додому. Він мовчки і сміливо виконував свою роботу. Ця втрата дуже болюча. Не пробачимо!” – розповів “Суспільному” начальник групи цивільно-військової співпраці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади В’ячеслав Скоряк.

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

ДУЖЕ БОЛЮЧА ВТРАТА! НЕ ПРОБАЧИМО! В Україні Попрощалися із Загuблими на Фронті Героями.