Вчора поговорила з жінкою з села про вakцuнацію. — Чому люди не вakцuнyються? — питаю. І ось що вона мені відповіла…

471 смертей за добу — це страшно. Вчора поговорила з жінкою з села про вakцuнацію.

-Чому люди не вakцuнyються?- питаю.

-А бояться, що їм чіп вживлять. А потім хтось натисне кнопку, і всі вакцuновані помруть…

— Тому готові помирати від к0віду?..

— Та в мене дітей нема на кого лишити, тому хочу вакцuнуватися, але сусідам казати не буду. Бо кажуть, що потім не підходь, від тебе фонитиме, і ти нас будеш «облучати».

От така розмова. Це було би смішно, якби не було так сумно. Батюшка в церкві в тому селі забороняє бути в масці, бо в «церкві не боліють». Але насправді захворівають саме там, в церкві.

Це така темінь і Середньовіччя, що сил нема. Людей геть не переконує той факт, що в лікарнях 97% не вакцuнованих, і що Coronovac це майже як стара добра вакцuна від грипу.

Нещодавно була в Португалії, там 80% вакцuнованих, як і в сусідній Іспанії. І там вакцuнацію пропагує католицька церква. І країна вже живе де факто в постковіді, тоді як Україна готується до найбільш смертоносної хвилі епідемії.

І тому обмеження уряду я вважаю адекватними. Бо не знаю як вибивати цю міфічну темінь з голів людей, окрім як практичними стимулами.

Жінку з села переконала вакцuнуватися. Заради дітей. Думаю зараз переконувати — важливо як ніколи. Вакцuнуйтесь, прошу🙏. Час подбати про себе.

Вікторія Сюмар

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Вчора поговорила з жінкою з села про вakцuнацію. — Чому люди не вakцuнyються? — питаю. І ось що вона мені відповіла…