Ми збільшуємо їм зарплату в 4 рази! Cьoгoднi Рада ухвалила довгоочікуваний закон. Українці врaжeнi

Верховна Рада на позачерговому засіданні прийняла закон про доплату до зарплати медиків, які беруть участь в боротьбі з коронавірусом Covid-19, в розмірі до 300%.

Рішення прийняли під час позачергового засідання Ради в понеділок, 30 березня.

За прийняття законопроекту №3275 свої голоси віддали 312 при 226 мінімально необхідних голосів.

Закон вступить в силу в протягом наступного тижня.

Згідно з документом, Верховна Рада повинна встановити доплату лікарям та іншим працівникам, які борються з коронавірусом. Розмір надбавки – до 300% заробітної плати на період виконання заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій і пандемій коронавирусної хвороби, визначений у рішенні Кабінету Міністрів про встановлення карантину, до завершення виконання цих заходів.

Раніше стало відомо, що в законопроект про зміни бюджету України на 2020 рік, голосування за який провалила Рада на позачерговому засіданні 30 березня, уряд заклав кошти на анонсовані президентом Зеленським виплати додаткової тисячі гривень пенсіонерам, які отримують менше 5000 гривень.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Ми збільшуємо їм зарплату в 4 рази! Cьoгoднi Рада ухвалила довгоочікуваний закон. Українці врaжeнi