Зеленський терміново звернувся до українців – і знову в бій. Вся країна затамувала подих

Президент України Володимир Зеленський побажав збірній Україні з футболу успіху в матчі проти збірної Англії, який відбудеться сьогодні в Римі.

Цього разу він опублікував своє відеозвернення в соцмережах.

“Привіт, моя люба збірна України з футболу. Що ж, завтра знову – в бій. І завтра знов за тебе, моя люба жовто-блакитна, буде вболівати вся Україна. Я розумію, хлопці, що ви декілька тижнів не були вдома… Але я впевнений, що кожен українець з кожного куточка нашої країни вам скаже: “Хлопці, ще дуже рано додому! Завтра буде грати вся Україна. Завтра уболіватиме вся Україна. І завтра, дай, Боже, перемагатиме вся Україна.”, – сказав Зеленський.

“Вся Україна вболіватиме за Ярмолу з Чернігова, за Зінченка і Малиновського з Житомирщини, за Зубкова з Донбасу, за Матвієнка з Криму, за Яремчука зі Львова, за Бущана з Одеси… за всіх, всіх, всіх вас!”, – додав президент.

Зеленський закликав долучитися до флешмобу – записати відео-перекличку “найбільшого, 40-мільйонного сектору фанатів”, у якому треба назвати себе та своє місто або селище. Президент почав флешмоб із себе.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Зеленський терміново звернувся до українців – і знову в бій. Вся країна затамувала подих