Плачу.. Сумна звістка.. Не стало найкращої снайперки-розвідниці з Вінниці. В Олі залишилися матір та дві сестри

На жаль, сумна звістка!Сьогодні, 14 травня, у київському шпиталі померла снайперка-розвідниця з ВінниціОльга ГранецькаМайже рік Ольга боролася з онкохворобою щитовидної залози та ускладненнями. Після кожної операції, вона поверталася на Схід, бо хотіла перемоги.Кілька тижнів тому стан її різко погіршився.

Ольга Леонідівна народилася 27 квітня 1983 року в с. Юрівка на Козятинщині.2007 підписала контракт в Козятинському РВК. Служила радіотелеграфісткою в 101 окремому полку зв’язку (з 2012 року, в/ч А1660)

З початком роSSійсько-української війни прагнула потрапити на фронт.У 2016 році її перевели до 93-тя ОМБр Холодний Яр Воювала в артрозвідці.У 2017 Ольга Гранецька перевелася до 131 Окремий Розвідувальний Батальйон Там виконувала бойові завдання у першій розвідроті.

В Ольги залишилися матір та дві сестри: Ірина Гранецька, з якою народилася в один день, і старша – Вікторія Гранецька-Стафійчук.Царство Небесне!В молитвах тобі Пам’ять вічною!

Niko Giorga NG

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Плачу.. Сумна звістка.. Не стало найкращої снайперки-розвідниці з Вінниці. В Олі залишилися матір та дві сестри