Сім’я Алли Пугачової висловилися після жaхiття з дітьми: “Це cтрaшнa тpагeдiя вина якої лежить на…”

У Казанській гімназії №175 відкрили стрілянину. Пізніше в будівлі стався вибух. Діти вистрибували з вікон будівлі, щоб врятуватися від нападників.

Підлітка, якого підозрюють у стрілянині, вдалося затримати.

Нападником з рушницею на школу 175 в Казані виявився 19-річний Ільназ Галявієв-студент коледжу» ТІСБІ”, колишній учень цієї школи. Його описують як тихого і неконфліктного студента. При цьому наголошується, що його відрахували через академічну заборгованість.

За останніми даними в результаті стрілянини в Казані загинули 10 осіб, 21 постраждав.

На трагедію відреагував російський шоумен, чоловік Алли Пугачової Максим Галкін.

“Глибокі співчуття рідним і близьким загиблих при нападі в Казанській гімназії. Страшна трагедія, приголомшлива до глибини душі!”- написав він на своїй сторінці в Instagram.

“Це жах! Відправити дитину і отримати труп😢 😢 😢 😢 😢 в голові не вкладається! Бідні матусі😢”, “дуже страшна трагедія… весь Татарстан сумує… 😭😭😭”, “Співчуття рідним і близьким”, “жах! Неможливо таке прийняти. Співчуття близьким загиблих”,” Це cтрaшнa тpагeдiя вина якої лежить на бездіяльності влади” – пишуть в мережі.

Користувачі Мережі приголомшені НП.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Сім’я Алли Пугачової висловилися після жaхiття з дітьми: “Це cтрaшнa тpагeдiя вина якої лежить на…”