Накипіло! Разочаровашкам і всепропашкам! Послухайте, розчаровані ви наші

Накипіло !!! Разочаровашкам і всепропашкам! Послухайте, розчаровані ви наші, ви голосували за всемогутнього мага, чарівника, чаклуна …?

Або за людину, яка не замазана політиканством ?! Я голосувала за Володимира Олександровича, в першу чергу тому, що він не з цієї зграї старих політиканів і наближених до них дармоїдів !!! І до сих пір я жодного разу не пошкодувала про свій вибір!Чого ви ниєте постійно? Важко? Так, багатьом важко.

Але, не з приходом же Зеленського це сталося? Ви сподівалися, що Він прийде і в одну мить — порядок наведе? Пенсії підвищить, зарплати підвищить, комуналку знизить, медицину відновить, освіту зробить кращою в світі, всі дороги відновить — навіть ті, які повинні будувати і ремонтувати за рахунок місцевої влади … Ну і звичайно ж, кожному особисто подарує: скатертину — самобранку, чоботи — скороходи, килим — літак, золотий ключик, шапку — неведимку, молодільне яблучко, а головне гаманець — самотряс. Так ?!)

Ви справді думали, що в нашій рідній Україні, яку рвали на частини (у всіх сенсах) всі роки незалежності всілякі пройдисвіти — можна навести порядок і підвищити добробут людей за один — два роки ?! Серйозно? 🤦

Жоден президент, парламент, цар, король, та хто завгодно — не зможе виконати всіх бажань людей і при цьому догодити кожному! Ніхто не зможе. А особливо ті, хто сидів у владі роками, десятиліттями … Ті, хто зараз організував цькування нашого, народом обраного Президента! Вони зараз кричать з кожного кута «а ось ми б зробили так, а не отак, ми б зробили краще, у нас є досвід …»

У них була така можливість — не зробили! І досвід їх сумнівний! І зробили вони стільки «хорошого», що це зараз розгрібати і розсьорбувати нашому президентові не один рік! Вперше таке сталося, що Україні так пощастило з Президентом! Ну не може він кожному подарувати по скатертини — самобранці, килиму — літаку і гаманцю — самотрясу! Якби міг, впевнена — подарував би!)

Різні президенти у нас були, але краще його ще не було!Цінуйте, бережіть, підтримуйте. Інакше — прийдуть ті ж самі старі політикани, які зараз вкладають так багато сил і фінансів в дискредитацію нашого Президента (((Будемо лікті кусати — так пізно буде!

Источник: blablamedia.info

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Накипіло! Разочаровашкам і всепропашкам! Послухайте, розчаровані ви наші