Тепер жаліє про свій вчинок: Вчительку, яка вдарила учня перед усім класом настигла жoрcтoкa доля (Відео)

У школі в селі Потеличі на Львівщині звільнили вчительку, яка декілька разів вдарила по голові шестикласника у присутності всього класу. Цим інцидентом зацікавилися у поліції та районній адміністрації.

Інцидент стався 3 грудня під час перерви, але батьки учня не зверталися з заявою до правоохоронців. Поліція побачила це відео в інтернеті і після цього вирішила дізнатися деталі, повідомляє 24 канал.

Відомо, що вчителька української мови та літератури також працювала заступницею директора з вихованої роботи.

Вона не контролювала свої емоції через грубе звернення учня до себе і застосувала фізичну силу,– зазначили у РДА.

Тож, у районній адміністрації 7 грудня створили робочу комісію для розгляду цього питання. Згодом місцева влада повідомила у фейсбуці, що вчительку звільнили за згодою обох сторін.

Що відомо про цей скандалДиректорка школи Світлана Ковальчук розповіла, що вчителька Надія Патлика розборонила учнів, які билися на перерві. Після цього один з учнів грубо крикнув їй: “Вийди звідси! Чого ти прийшла?”, на що викладачка не стрималася і декілька разів ляснула школяра по потилиці.

На відео, яке поширилося в соцмережах, Надія Патлика відповідає учню: “Яке ти маєш право? Я підійшла вас розборонити, правда? А не ти маєш до мене говорити “Чого ти сюди прийшла?” Я знаю, чого я прийшла!”

Додамо, що в Україні існує покарання за булінг у закладах освіти. Згідно зі статтею, за булінг учасника освітнього процесу передбачений штраф від 50 до 100 неоподатковуваних

мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 гривень) або громадські роботи від 20 до 40 годин.

джерело

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Тепер жаліє про свій вчинок: Вчительку, яка вдарила учня перед усім класом настигла жoрcтoкa доля (Відео)