“Вu хoчeтe в цuх кyрнuкaх людeй лiкyвaтu?”: Пiдняв нa нoгu вcю кpaїнy. Дeпyтaтiв тyдu! Зеленський poзлючeнuй і накзав…

Волонтер Костянтин Реуцький розмістив знімки з лікарні на Луганщині, продемонструвавши не найкращі умови, в яких можуть утримуватися інфіковані коронавірусом українці у разі спалаху хвороби.

Про це Реуцький написав на своїй сторінці у фейсбуці. Волонтер також розмістив знімки лікарні в місті Рубіжне, яка визначена для прийому хворих на коронавірусну інфекцію

“Лікарня, яка має витримати основний удар епідемії на Луганщині. 30 койко-місць. Зможуть розгорнути ще 20. Один лікар-інфекціоніст. Потрібно ще хоча б два. 4 апарати ІВЛ, потрібні, за оцінками директора, ще хоча б п’ять”, – додав у підписі Реуцький.

Волонтер додав, що у лікарні також відсутнє реанімаційне обладнання.

Лікарня, яка має витримати основний удар епідемії на Луганщині. 30 койко-місць. Зможуть розгорнути ще 20. Один…

Gepostet von Константин Реуцкий am Dienstag, 24. März 2020

Українці коментуючи цю новину, зазначають що було б добре, якби президент змусив “еліту” лікуватись в таких лікарнях та в таких умовах. 

“Інфекціонки по всій країні в такому стані …, Реформа на обличчя. Спасибі всім реформаторам всіх років ((, За що боролись на те і напоролись, А урядовці Гончарука премії по 800% повиписували !!! Кажуть , що ми всі тепер в одному човні …. але , сумніваюсь , що так . Бо для них і тести знайдуться , і апарати штучного дихання і лікуватися вони будуть не тут, А в таких курниках хіба можна лікувати, …. без халата не заходити,…. А бахіли ДЕ?”.

Нагадаємо, в останньому відеозверненні до українців Зеленський різко розкритикував можновладців і закликав займатися ділом, а не мародерством. Президент наголошує, що повинні бути усі умови для лікування хворих на коронавірус.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Вu хoчeтe в цuх кyрнuкaх людeй лiкyвaтu?”: Пiдняв нa нoгu вcю кpaїнy. Дeпyтaтiв тyдu! Зеленський poзлючeнuй і накзав…