Людcтвo вpятoвaнe! Гoлoвнe, щoб в aптeкaх цe нe рoзiбрaли! Поєднання цих двох aнтuбiотuкiв дає 100% ефект

Вкрай ефективним засобом проти віруса “К” виявився протималярійний препарат гидроксихлорохин в поєднанні з антибіотиком азитроміцином.

Як передає naked-science , дані виводу озвучила команда французьких учених під керівництвом Дідьє Рауля.

Слід зазначити, що до аналогічної точки зору прийшли також фахівці з Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA).

Підкреслюється, що гидроксихлорохин відомий також під комерційною назвою Плаквеніл – речовина застосовується для лікування малярії. Даний препарат також впевнено пригнічує імунну систему, а також має протизапальну дію при аутоімунних захворюваннях. При цьому механізм дії гідроксихлорохіну до кінця не з’ясований, однак передбачається, що він здатний змінювати активність цілого ряду важливих ферментів.

Таким чином, через 6 днів після зараження 100% пацієнтів, які приймали комбінацію гідроксихлорохіну і азитроміцину, одужали. До того ж, серед брали виключно гидроксихлорохин показник склав 57,1%. А ось серед тих, хто не брав жодного ліки, лише 12,5% позбулися вірусу за той же період.

Відзначається, що ефективність пов’язана з низькою резистентністю азитроміцину, що створює несприятливе середовище для існування вірусу.

Ефективність пов’язана з низькою резистентністю азитроміцину, що створює несприятливе середовище для існування вірусу. До того ж, препарат уже доступний, проте дослідження вимагає додаткових перевірок.

Більш того, висновки французьких вчених підтвердили також фахівці FDA, про що президент США Дональд Трамп 19 березня згадав на своїй прес-конференції. Пізніше на своїй сторінці в Твіттер він написав: «Гидроксихлорохин і азитроміцин, прийняті разом, можуть змінити історію медицини. Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) зрушило гори. Спасибі вам! Сподіваюся, обидва препарати почнуть використовувати негайно! ».

Однак на думку директора філіппінського Інституту молекулярної біології в Манілі Едсел Сальван, результати дослідження варто сприймати з обережністю. Адже маленька вибірка (всього лише 26 осіб) при відсутності подвійного сліпого тестування не дозволяють робити далекосяжні висновки щодо виявлення дієвого препарату проти SARS-CoV-2.

Він зазначив, що азитроміцин і гидроксихлорохин роблять помітний вплив на серцевий ритм і можуть привести до аритмії, а також раптової зупинки серця. «Так що ці препарати можна буде приймати лише під контролем лікаря і при відсутності проблем з серцево-судинною системою».

Людcтвo вpятoвaнe! Гoлoвнe, щoб в aптeкaх цe нe рoзiбрaли! Поєднання цих двох aнтuбiотuкiв дає 100% ефект
Тeрмiнoвo. Сьогодні офіційно підтверджено, Літак Президента Польщі вuбyхнyв через бoмбy, яку заклали в РФ (Відео)