Одразу після лікарні! Порошенко сказав це – зробив заяву. У Мережі ажіотаж – “звичайний обман”

П’ятий президент України Петро Порошенко, якого раніше виписали з лікарні, де він лікувався від коронавірусу, отримав негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19.

Про це він 13 жовтня повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні отримав негативний результат тесту. Завтра повертаюся до роботи”, – написав політик.

Особливу подяку Порошенко висловив лікарці Ользі Голубовській, яка лікувала його особисто. Вона, за словами нардепа, вже 7 місяців, без вихідних, мало не цілодобово рятує українців від коронавірусу.

“Гетьман воскрес. Порошенко заявив, що здав негативний тест на коронавірус і вже завтра приступає до роботи.

Ось і чудненько, Петро Олексійович, поправляйтесь, вам ще з американською фемідою розбиратися “, – пише тг-канал” Вести “.

“Порошенко повністю здоровий. Тест дав негативний результат.

Зараз чекаємо його критичних коментарів по всій системі охорони здоров’я, а також «тонни слів подяки» медикам.

Відомо, що Порошенко буде продовжувати публічний благодійний кейс «допомоги» медикам, на якому він весь цей рік хайпить. Його політтехнологи впевнені, що це «відбілює» імідж Петра Олексійовича в очах громадськості “, – коментує новину “Легітимний”.

Також раніше тг-канал Легітимний писав, що насправді Порошенко не була потрібна госпіталізація і все це було звичайним самопіаром.

“Наше джерело повідомляє, що вся хвороба Порошенка проходила «нормально» і йому не була потрібна госпіталізація, але для створення інфоприводів, а також подальшого піару на темі коронавірусу, його політтехнологи і особисто Петро Олексійович вирішив« підігріти »тему.

При чому у Порошенка вдома є все необхідне для продовження лікування і навіть є свій особистий лікар.Наше джерело вказує, що зараз Порошенко вже візуально здоровий, ніякої симптоматики у нього немає, температури також немає.

Зате варто очікувати, що Порошенко включиться в тему коронавірусу, де буде жорстко критикувати Міністра охорони здоров’я, Офіс Президента і Зеленського, які «погано» підготувалися до епідемії “, – говорилося в повідомленні каналу. Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Одразу після лікарні! Порошенко сказав це – зробив заяву. У Мережі ажіотаж – “звичайний обман”