Освіту відправляють на карантинні канікули та дистанційне навчання: як працюватимуть дитсадки, школи, ВНЗ

Через стрімке поширення коронавірусу в Україні навчальні заклади переходять на нові режими роботи — школярів достроково відправляють на розширені осінні канікули, а всіх студентів переводять на дистанційне навчання.

Такі рекомендації Міністерства освіти і науки.

У вівторок, 13 жовтня, має відбутися засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Там мають схвалити пропозиції щодо розширених шкільних канікул та дистанційного навчання у ВНЗ.

ШКОЛИ Канікули в школах триватимуть два з половиною тижні: розпочнуться в четвер, 15 жовтня, а на навчання — у понеділок, 2 листопада.

«Завтра, 12 жовтня, буде підготовлено та надіслано рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) щодо встановлення канікул від 15 до 30 жовтня включно», — написав у Telegram т.в.о. міністра освіти та науки Сергій Шкарлет.

ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ Студентів та учнів вищих навчальних закладів на місяць відправлять на дистанційне навчання. Також рекомендують їм виїхати з гуртожитків.

«Закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) рекомендуватимемо перейти на дистанційну форму навчання на період від 15 жовтня до 15 листопада з обов’язковим виїздом усіх студентів із гуртожитків (при цьому вважаю за необхідне повернути кошти за проживання студентам, які виїхали з гуртожитків від 15 жовтня до 15 листопада 2020 року)», — зазначив Шкарлет.

ДИТСАДКИ «Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря», — запевнив Шкарлет.

Нагадаємо, під час останньої наради у президента України Володимира Зеленського була ухвалена

ВНЗ відправлять на дистанційне навчання, а школи — на канікули: Зеленський роздав доручення через коронавірус низка рішень для боротьби з епідемією коронавірусу, яка нині набирає обертів. Усі виші тимчасово переведуть на дистанційне навчання, а для школярів осінні канікули розпочнуться раніше.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Освіту відправляють на карантинні канікули та дистанційне навчання: як працюватимуть дитсадки, школи, ВНЗ