У Кабміні назріває гучний скандал! Таємно розіслали – ховають від українців. У Мережі резонанс!

У Кабінеті міністрів України розробили проєкт постанови, який змінить критерії виплати премій членам уряду і дозволить щоквартально отримувати дві зарплати на місяць.

Проєкт рішення чиновники розробили, включили до прихованого порядку денного, який розсилають міністрам напередодні засідання і який потрапив до розпорядження OBOZREVATEL, але водночас не згадали його на офіційному сайті Кабміну.

Кабмін таємно повертає собі квартальні премії

В Україні згідно з постановою №304 прем’єр-міністр, віцепрем’єр-міністри, міністри та їхні заступники мають право на квартальну премію в розмірі до 100% окладу тільки в тому випадку, якщо вони виконують завдання Програми діяльності Кабміну.

Цю програму Верховна Рада не схвалила, унаслідок Кабмін позбавили річного імунітету і квартальних премій. Відтепер під авторством міністра юстиції Дениса Малюськи розробили проєкт, який замінює критерій виплати премій: замість Програми діяльності використовують План пріоритетних дій. Другий документ не потрібно затверджувати в Раді, він має, імовірніше, декларативний характер.

Що цікаво, План буде вважатися виконаним і премію зможуть отримати, якщо буде “розвиватися ринок праці”. Жодних чітких критеріїв розвитку немає. Отже, члени уряду можуть розраховувати на свої премії.

Можливо, така зміна б не викликала особливої уваги, якби не спроби її приховати. Так, на сайті уряду в порядку денному в питанні під номером 4.23 був невеликий проєкт про зовнішній контроль за призначенням премії голові НАЗК з боку міністра Кабінету міністрів.

А в прихованому порядку під цим номером проєкт, який поверне премії членам уряду.

Який у результаті документ ухвалять – буде відомо вже через кілька годин. У будь-якому разі, проєкт про зміну критеріїв виплати премій вже розробили і зареєстрували.

Про які премії йдеться і скільки заробляють українські можновладці

Заробітна плата прем’єр-міністра навіть без досвіду роботи в державному секторі, але з урахуванням доплати за інтенсивність праці, доступ до державної таємниці тощо становить близько 60 тис. грн на місяць.

Оклад змінюється залежно від ситуації в економіці. Він становить п’ять середніх заробітних плат і може знаходитися біля позначки в 50 тис. грн. Саме на таку премію щоквартально і зможе розраховувати прем’єр Денис Шмигаль, коли змінять критерії виплати винагород.

До слова, Денис Шмигаль у своєму телеграм уже відреагував на скандал і написав наступне:

“Хочу наголосити: з прийняттям рішення Конституційним судом щодо заробітних плат чиновників і державних службовців Кабінет Міністрів і я особисто залишаємося під дією постанови №304, в якій заробітні плати міністрів обмеженні розміром не більше 5 середніх заробітних плат в Україні.Це наша принципова позиція”, – пише український прем’єр. Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

У Кабміні назріває гучний скандал! Таємно розіслали – ховають від українців. У Мережі резонанс!