Сироїд ж0рстко звернулася до Тарана: Армія — це не ваші кріпаки, які працюють за Ваші гроші…

Про диверсію, перешкоджання законній діяльності ЗСУ і державну зраду!

Те, що військовослужбовців далі принижують у Збройних Силах України і не дають виконувати свій конституційний обов‘язок — не новина. Але маємо доказ, який є достатньою підставою для розслідування.

Міністр оборони пропонує карати військовослужбовців за відкриття вогню у відповідь, а також за хвороби і травмування. Карати свавільним позбавленням винагороди, встановленої для військовослужбовців рішенням уряду.

Звертаюся до Міністра оборони: армія — це не ваші кріпаки, які працюють за Ваші гроші і яких Ви можете карати за нежить чи діарею. Армія — це державна інституція, яка за наші гроші має захистити нас, передовсім від Росії.

І ми платимо її за те, щоб вона відкривала вогонь у відповідь. А обов‘язок міністра забезпечити армії гідні умови для виконання свого обов’язку. Тому, якщо у когось захворювання через негігієнічні умови або ж травмування, то це не у військовослужбовців треба гроші забирати, а Вас, пане міністре, гнати з посади поганою мітлою.

Звертаюся до Генерального прокурора України та в.о. Директора Державного бюро розслідувань з вимогою відкрити кримінальне провадження за фактом вчинення злочинів визначених такими статтями Кримінального кодексу

— стаття 111. Державна зрада

— стаття 113. Диверсія

— стаття 114-1. Перешкоджання законній діяльності ЗСУ

— стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Oksana Syroyid

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Сироїд ж0рстко звернулася до Тарана: Армія — це не ваші кріпаки, які працюють за Ваші гроші…