У Рівному дідусь викликав поліцію, бо не мав за що купити їсти

У Рівному 88-річний чоловік подзвонив на лінію 102 та попросив допомоги.

Коли екіпаж приїхав – дідусь зізнався, що йому просто немає що їсти.

Історію пресслужба рівненських копів розповіла на своїй сторінці у Facebook .

Виклик про потребу в допомозі надійшов у суботу близько 11-ї години.

Екіпаж поїхав на вулицю Можайського, це район приватного сектору між Дубенською та Макарова.

«88-річний чоловік не приховував хвилювання. Він розповів патрульним, що його дружина недавно померла, діти відмовились і давно не навідують, а грошей на харчування немає.

Єдиний, хто інколи допомагає з продуктами — це сусідка», – розповіла речниця управління патрульної поліції області Оксана Юрченко.

патрульна поліція

Копи, додала речниця, поїхали в магазин і купили все, що замовив дідусь. Крім того, зв’язались з соціальними службами. Там пообіцяли навідати рівнянина найближчим часом.

У пресслужбі патрульної поліції зазначили, що не розповідали би про цю історію, якби досвід роботи не показував, що подібна потреба в допомозі – не рідкість.

«Будьмо уважнішими один до одного. І будьмо добрішими. Світ потребує героїв і наших добрих справ», – каже речниця рівненських копів.

Нагадаємо, раніше у патрульній поліції закликали водіїв звертати увагу на старших людей, які йдуть трасами в темну пору доби. Нерідко траплялись випадки, що люди у поважному віці блукали і не могли зорієнтуватись. Особливо частими таке траплялось, коли у період карантину припинив рух громадський транспорт.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

У Рівному дідусь викликав поліцію, бо не мав за що купити їсти