Готуйтеся! Туpеччинa, на пpохaння України мoжe ввести свої війська на територію Криму для захисту миpнoгo кpимcькo-тaтaрcькoгo нaсeлeння – Небоженко

ТYРЕЧЧUНA ЗНEНAЦЬКA ВВEЛA CВ0Ї ВIЙCЬКA В AЗEРAБАЙДЖAН.

Пoки тyрeцькі вiйськa увійшлu тiлькu в Нахічевань – aвтoнoмнa тeрит0рія Азербайджану, типу oкyпoвaнoгo Росією Криму або «російського» Кенігсберга. Це мiжнaрoднuй прeцeдeнт.

Тепер, в майбутньому, точно так, як Туреччина, на прохання азербайджанського уряду, ввела війська в Нахічевань, точно так Туреччина, на прохання українського уряду, в рамках військово-політичної та гуманітарної допомоги або з міжнародного мандату ООН, ОБСЄ зможе ввести свої війська на територію окупованого Криму для захисту мирного кримського-татарського населення півострова.

Причина введення військ Туреччини в Нахічевань дуже проста. Туреччина єдина країн НАТО і всієї Євразії, яка не боїться Росії і робить все що вважає за потрібне, реалізуючи свої національні інтереси і амбітні плани свого президента Ердогана.

Мало того, що Туреччина активно чинить опір російської експансії в Сирії та Лівії, а недавно турецький президент Ердоган, на очах у православного лідера Росії Путіна, грубо исламизирована великий пам’ятник світової та візантійського культури собор-музей Свята Софія.

Тепер черга дійшла для активного втручання Туреччини у вірмено-азербайджанський конфлікт на боці Азербайджану проти Вірменії, яку активно підтримує Росія.

Введення військ Туреччини, на прохання азербайджанського уряду, це не просто небезпечна загроза Вірменії, а й сильний «ніж у спину», як любить висловлюватися президент Путін.

На відміну від Путіна, який вже двадцять років безуспішно і брудно варто свій міфічний «російськими світ», за рахунок нещасної України, Ердоган досить успішно будує свій «тюркський світ» від Криму до Казахстану і Туркменістану.

Турецький президент Ердоган показав всьому світу, що Путін вже не той небезпечний і всесильний президент Росії, а старіючий і слабшає політик, обтяжений численними внутрішньополітичними і міжнародними проблемами

Віктор Небоженко

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Готуйтеся! Туpеччинa, на пpохaння України мoжe ввести свої війська на територію Криму для захисту миpнoгo кpимcькo-тaтaрcькoгo нaсeлeння – Небоженко