“Повірте, я хотів допомогти, але там сидять одні вороги ”: Саакашвілі висказав правду на всю країну (Відео)

За словами екс-президента Грузії і колишнього глави Одеської області, суд в нинішньому його складі потрібно або зовсім ліквідувати, або ж зробити його окремою палатою іншого судового органу.

Колишній президент Грузії і екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі запропонував розпустити Конституційний суд України шляхом референдуму.

Про це політик заявив під час ефіру на телеканалі “Україна 24”

Як зазначив політик, суд в нинішньому його вигляді потрібно ліквідувати, в крайньому випадку з нього варто зробити окрему палату іншого судового органу, наприклад, Верховного суду.

Саакашвілі вважає, що в Конституційному суді засідають “абсолютні нероби і шкідники”, імена яких більшості українців невідомі. Для цього владі варто винести це питання на референдум після прийняття відповідного закону.

“МИ КОЖЕН РАЗ КАК-БУДТО СИДИМО НА БОМБІ: ЯК ТІЛЬКИ ВЕРХОВНА РАДА НАМАГАЄТЬСЯ ЩОСЬ ЗРОБИТИ, СУДДІ КС ТУТ ЖЕ БЛОКУЮТЬ ЦЕ. ЙОГО ПОТРІБНО АБО СКАСУВАТИ, ОСКІЛЬКИ ТАМ СИДЯТЬ НЕРОБИ І ШКІДНИКИ, АБО Ж ЗРОБИТИ ОКРЕМОЮ ПАЛАТОЮ ВЕРХОВНОГО СУДУ І НАБРАТИ ТУДИ НОВИХ ЛЮДЕЙ. ОДНАК ВСЕ ЦЕ ПОТРІБНО РОБИТИ ЧЕРЕЗ РЕФЕРЕНДУМ “, – СКАЗАВ ПОЛІТИК.

В українському суспільстві неоднозначно відреагували на таку заяву Саакашвілі. Деякі різко його розкритикували.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Повірте, я хотів допомогти, але там сидять одні вороги ”: Саакашвілі висказав правду на всю країну (Відео)