«Мы требуем президентский борт!!!» Українські туристи в Домінікані поставили зухвалий ультиматум Зеленському (ВІДЕО)

Туристи з України не можуть вилетіти з Домінікани і вимагають, щоб Зеленський відправив за ними президентський літак.

Туристи з України застрягли в Домінікані після того, як місцева влада закрила кордони через пандемію коронавіруса. Молоді люди записали відео, в якому вимагають у Володимира Зеленського, щоб він відправив за ними президентський літак.

Хлопець з дівчиною зазначили, що в Домінікані виявилася досить велика група туристів з України — 129 осіб. Українці розповіли, що вже кілька днів не знають, як їм повернутися додому.

700 українців кинули напризволяще на Шрі-Ланці: ситуація погіршується При цьому вони підкреслили, що Зеленський відправив свій особистий президентський борт за людьми в Вену, яка знаходиться не так далеко від аеропорту у Львові.

За словами українських туристів, у Домінікані застрягли сім’ї, які прилетіли з дітьми — евакуації чекають близько 20 неповнолітніх.

Варто зазначити, що для боротьби з коронавірусом в Домінікані введено комендантську годину, а також обмежена робота магазинів. Людям заборонено пересуватися по вулицях з 20:00 до 06:00. Заборона набула чинності 21 березня і триватиме до 3 квітня.

Українські туристи страждають не тільки в Домінікані, але і в Таїланді. Там застрягли близько двох тисяч наших співгромадян. В даний час у туристів є один шанс потрапити в Україну — треба летіти в найближчий хаб — Дубай, Доху або Стамбул (інструкція повернення з Таїланду в Київ — на сайті посольства).

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

«Мы требуем президентский борт!!!» Українські туристи в Домінікані поставили зухвалий ультиматум Зеленському (ВІДЕО)