ВІДЕО: Буквально годину тому! Кравчук вляпався в гучний скандал. Українців розпирає від люті. “Проспав все!”

Вже сьогодні, 31 липня, новий очільник делегації Тристоронньої контактної групи Леонід Кравчук втрапив у скандал.

Буквально годину-дві тому перший Президент України дав інтерв’ю російській пропагандистці – ведучій програми “60 хвилин” Ользі Скабєєвій.

Приблизно 20 хвилин у прямому ефірі на телеканалі “Росія 1” Кравчук жартував з кремлівською маріонеткою про свого попередника Кучму, сперечався чий Донбас і хто розпочав війну.

Крім цього, він розповідав про свою місію у Тристоронній контактній групі, а також про діалог із терористичними так званими “ДНР” та “ЛНР” і припинення вогню на Донбасі. Він навіть встиг запросити Скабєєву у Київ.

Українці обурені такою поведінкою колишнього президента і в різкій формі висловлюють своє невдоволення:

“Кравчук проспав все, атомну зброю флот ,заводи ,колгоспи, а тепер просере Донбас. Хай пам’ятає скільки там полягло наших хлопців, Оце так зашквар!!! І де той розум у Кравчука? Лишились лише навички політичної проституції, набуті при комунізмі), Не встиг приступити до виконання обов’язків,і тут же вступив у гівно……😩”.

Кравчук очолив ТКГ: головне, що варто знати

Керівником української делегації на переговорах щодо Донбасу був другий президент України Леонід Кучма. Однак 28 липня він вирішив покинути переговорний процес. ЗМІ повідомляли, що справа у віці.

Серед найбільш імовірних нових керівників Володимир Зеленський назвав двох – віцепрем’єра і міністра з питань окупованих територій Олексія Резнікова, а також першого президента України Леоніда Кравчука.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

ВІДЕО: Буквально годину тому! Кравчук вляпався в гучний скандал. Українців розпирає від люті. “Проспав все!”