Маленька дівчинка гралась на балконі і злетіла з 4 поверху, але хлопець з миттєвою реакцією підбіг і в останній момент

Хлопець помітив, як крихітка вилізла у вікно, але бігти її діставати часу не було, вона могла впасти в будь-який момент. Він блискавично прикинув траєкторію падіння, ледь наблизився – як дівчинка вже летіла вниз. Спіймати її допомогло, напевно, диво …

Саме так згадує Артур випадок одного травневого вечора. Він працює в школі кухарем. Сидів собі у власній машині, і раптом на неї впала захисна сітка від пластикового вікна. Саме завдяки цій сітці і вдалося вчасно вжити заходів.

Артур згадує, що виліз з машини, щоб влаштувати скандал безтурботним мешканцям, але побачив: пластикове вікно відчинене, а дівчинка, на вигляд не старше року, звисає з підвіконня.

Він зумів прикинути, куди саме вона повинна впасти, встиг добігти до цього місця – дівчисько якраз відірвалася, сил в ручках не вистачило. Вона впала на нього з розмаху, расшибла хлопцеві плече – але залишилася жива. Лікарі швидкої приїхали дуже швидко, оглянули дівчинку, і постановили: вона в повному порядку. Артур від допомоги відмовився.

Мати дівчинки вибігла, дякувала рятувальнику, але він вважав за краще поїхати, бо надто вже неоднозначною була ситуація. Вдома розболілося плече, в поліклініці на рентгені знайшли невелику тріщину. Тепер потрібно почекати, поки вона пройде.

Мати ж до сих пір з жахом згадує, як дівчинка залізла на підвіконня і сперлася на сітку … Вона кинулася за нею, але дівчинка вже летіла вниз.

Мати написала Артуру подяку від усього серця, яку опублікували місцеві газети. Коли-небудь малятко підросте і зможе подякувати йому сама.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Маленька дівчинка гралась на балконі і злетіла з 4 поверху, але хлопець з миттєвою реакцією підбіг і в останній момент