В цей момент я не думала про себе: Мама своїм тілом прикрила дитину від граду врятувавши їй життя

В австралійському штаті Квінсленд жінка під час сильного граду врятувала немовля, затуливши його своїм тілом. Про це повідомляє ABC News.

Стихія застала 23-річну Фіону Сімпсон (Fiona Simpson), коли вона вела машину, в якій були її чотиримісячна дочка і 78-річна бабуся. Їй довелося з’їхати на узбіччя через погану видимість. «Я не бачила нічого перед собою, навіть розмітку на дорозі», – розповідає вона.

Несподівано пролунав гуркіт. Сімпсон подивилася назад і побачила, що заднє скло розбите. Град і вода ринули на заднє сидіння, де лежала її дочка. Жінка кинулася до неї і прикрила її своїм тілом. Потім град вибив лобове скло, але допомогти бабусі на пасажирському сидінні вона вже не могла.

Сімпсон приїхала додому, коли град затих. Від шоку її тіло заніміло, і вона не відчувала, що її спину покривають величезні синці і садна. Бабуся теж постраждала: одну руку град обдер, інша почорніла від численних синців. Літній жінці довелося провести ніч в лікарні. Дівчинка відбулася невеликими шишками.

«Тільки в швидкої допомоги до мене дійшло, що якби я не зробила цього, моя дочка могла отримати серйозні травми або загинути, – каже Сімпсон. – Могло статися все що завгодно ».

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

В цей момент я не думала про себе: Мама своїм тілом прикрила дитину від граду врятувавши їй життя