Каменских в сльозах повідомила про біду з Потапом: У мого Льоші паралізувало всю половину обличчя – він лікується і неможе повернутися в Україну. Відео

Українська виконавиця Настя Каменських вперше пояснила, чому її чоловік, співак Олексій Потапенко не повертається в Україну. Однією з причин, зі слів зірки, стали проблеми зі здоров’ям. Як з’ясувалося, в артиста паралізувало половину обличчя.

Найімовірніше, це пов’язано зі стресом, який він переживає через війну в рідній країні, вважає Каменських. Такий коментар пролунав з її вуст в інтерв’ю на YouTube “Все буде добре” (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Оскільки співачка повернулася на батьківщину одна, в прихильників виникло питання, чому разом з артисткою не приїхав її чоловік. В розмові з журналісткою Каменських назвала кілька факторів.

“У нього паралізувало пів обличчя. Розумієш, ми зараз перебуваємо без адаптації і зрозуміло, що кожен українець, більшість українців, проживають посттравматичний синдром, чи депресію, чи панічні атаки. Здоров’я починає сипатися”, – сказала зірка.

Окрім цього, співачка запевнила, що робота її обранця за кордоном – також важлива. Зокрема, він бере участь в різноманітних благодійних заходах, виручені кошти з яких надсилають українським захисникам.

“Зараз у нього є декілька таких проєктів, які він просто повинен завершити. І зовсім скоро, також з величезним бажанням, він приїде додому”, – сказала знаменитість.

Спасибо за просмотр!

Щодо критики хейтерів, артистка порадила недоброзичливцям не скандалити з співвітчизниками, а допомогти чимось країні. До прикладу, замість злісного коментаря, написати допис про війну.

Каменских в сльозах повідомила про біду з Потапом: У мого Льоші паралізувало всю половину обличчя – він лікується і неможе повернутися в Україну. Відео