Увага власникам карток “Привату”: Що так “кидане” своїх клієнтів ПриватБанк, не очікував ніхто – при спробі переказати грoші на картку, ось що виходить

Такого підлого “подарунку” від рідного державного Приватбанку. Сьогодні хотів переказати гроші зі своєї карти Приватбанку на свою ж карту в іншому банку через Приват 24. Виконав всі вимоги на сайті, потім підтвердив переказ телефонним дзвінком. Потім ще зателефонував на 3700, запитати, чому гроші досі не переказуються. У відповідь оператор почала ставити мені запитання — від місця роботи, посади та прописки, до дати народження дружини.

В фіналі оператор Тетяна #290030 повідомила, що «перевірку» я «не пройшов», і всі мої картки та рахунки в Приватбанку від цього моменту — заблоковані… до побачення, — фіналізувала майже 10-хвилинну розмову #290030.

Більше інформації не можу дізнатися взагалі, бо мій номер мобільного — відключили від мого персонального акаунту в Приваті.

Для того, аби розблокувати свої гроші — тепер треба дочекатися понеділка та пертися у відділення банку, стояти в черзі та обмінюватися бацилами з усіма присутніми там щасливими клієнтами.

Чудовий державний сервіс… дякую за турботу..

Єгор Чечеринда

Згодом нам стало відомо наступне:

Головна зміна для пересічного споживача стосується поповнення або переказу готівкою. Відтепер ця операція обмежена лімітом у 5 тисяч гривень для користувачів, що не пройшли ідентифікацію.

Це означає, що анонімно не можна надсилати понад 5 тисяч гривень без відкриття рахунку, поповнювати рахунки інших людей, поповнювати рахунки в платіжних терміналах на цю суму і платити за отримані товари або послуги, наприклад, при доставці з післяплатою.

До прикладу, поповнити банківську картку за номером готівкою у терміналі Приватбанку або Ощадбанку без використання власної картки можна виключно на суму до 5 тисяч гривень.

Так само поповнення готівкою своєї або чужої банківської картки у касі банку без пред’явлення паспорту обмежене лімітом у 5 тисяч гривень.

Частіше всього ідентифікація особи відбувається за допомогою картки з введенням пін-коду, смс-повідомлення чи документу, що засвідчує особу.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Увага власникам карток “Привату”: Що так “кидане” своїх клієнтів ПриватБанк, не очікував ніхто – при спробі переказати грoші на картку, ось що виходить