Шaх і мaт Крeмлю: 45хв назад Зеленський вніс до Ради законопроєкт який дозволяє допуск іноземних вiйськoвих до України: названо причину

Президент України Володимир Зеленський вніс у Раду законопроєкт №6359 “Про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2022 році для участі у багатонаціональних навчаннях”. Документ визначено як невідкладний.

Про це свідчать дані на офіційному порталі Верховної Ради України. Наразі законопроєкт надіслано на розгляд комітету.

Серед зазначених у проєкті навчань вказано, зокрема: “Об’єднані Зусилля – 2022”, українсько-американські навчання “Репід Трайдент – 2022”, українсько-британські навчання “Козак Мейс – 2022”, багатонаціональні навчанні “Світла Лавина – 2022”, українсько-польські навчанні “Сільвер Сейбер – 2022”, українсько-американські навчання “Сі Бриз – 2022”, українсько-румунські навчання “Ріверайн – 2022”, багатонаціональні навчанні “Кленова Арка – 2022” та “Вікінг – 2022”.

Нагадаємо, 5 листопада Зеленський підписав скандальний закон щодо олігархів. Його було ухвалено Верховною Радою із взаємовиключними нормами, але потім виправлено. На думку глави держави, документ “докорінно змінює відносини між великим бізнесом і політиками”.

23 вересня закон “Про олігархів” було ухвалено у Верховній Раді під тиском президента. Він практично дозволяє главі держави “призначати” олігархів та обмежувати їхні права. Це сталося ще до отримання рекомендацій Венеціанської комісії, фактично порушуючи процедуру.

OBOZREVATEL

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Шaх і мaт Крeмлю: 45хв назад Зеленський вніс до Ради законопроєкт який дозволяє допуск іноземних вiйськoвих до України: названо причину