Як жителям села отpимати тисячу гpивень! Шмигаль дав повну відповідь

З економічними наслідками епідемії коронавірусу зіткнувся кожен другий. Локдауни і відпустки за свій рахунок, підвищення цін на все і вся – це тільки верхівка айсберга, який приховує набагато більший збиток для економіки всієї країни. І ось Зеленський робить гучну заяву – люди зможуть отримати 1 тисячу гривень.

Однак після певних уточнень і роз’яснень громадяни ще більше обурилися, ніж були вражені новиною. Вся справа в тому, що тисячу зможуть отримати тільки ті, хто отримав дві дози вакцини від ковіда. І це будуть зовсім не гроші, це будуть своєрідні ваучери, які можна буде обміняти на цілком собі певний список послуг – на спортзал або фітнес центр, на кіно або інші культурні заклади. І якщо для молодих людей це все більш-менш допустимо, то як бути пенсіонерам, які не бажають займатися спортом або ходить в кіно?

З даного питання висловився прем’єр-міністр України Денис Шмигать, інформує Главред.

За словами чиновника, влада все ще розробляє механізм нарахування і виплат обіцяних грошей. Оскільки самі виплати почнуться тільки з 19 грудня, чиновники встигнуть розширити перелік товарів і послуг, доступних до обміну на ваучери, які зможуть використати пенсіонери.

Подробиць про те, як це все буде відбуватися, на які рахунки будуть переводитися ваучери і як фізично ними можна буде розраховуватися поки не повідомляється. Але Шмигать сказав, що зараз йде активна робота над даною ініціативою президента.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Як жителям села отpимати тисячу гpивень! Шмигаль дав повну відповідь