Відомий лікар pозкрив «таємницю»: А ви знали, як кoмпанія Пфaйзер заpобила свій пеpший капітал? ФОТО

А ви знали, як компанія Файзер заробила свій перший капітал? Ви шукаєте секрет довголіття Європейців? Який зв‘язок має бехеровка, абсент, єгермайстер, кампарі, женепі і протипаразитарні препарати? Вам цікаво?

Тоді читайте далі…

Чому коли ми відвідуємо Альпи взимку чи літом ми бачимо дідусів та бабусь, які у 80 років спокійно катаються на лижах на льодовиках? Чи вони ведуть здоровий спосіб життя? Не палять? Не їдять м‘яса?

Вони вегани? Практикують щодня йогу і медитації? Бігають марафони? Не п‘ють кави і вина? Мають кращі гени ніж ми? Ні все ймовірно є набагато простішим…

Почнемо з того, що вони їдять все і стейки також, п‘ють вино, палять(правда не багато), не займаються медитацією, ведуть нормальний спосіб життя, а деколи достатньо багато працюють. В чому ж може бути секрет?

Почнемо з історії одного з фармгігантів, назву якого ви чули через такі відомі ліки як віагра, зитромакс, дифлюкан, ну і звичайно ж вакцини від коронавірусу.

А чи хтось чув про препарат сантонін? Думаю, що більшість сучасних медиків ні, а немедики думаю ніколи про нього не чули.

Ось тут починається моє невеличке розслідування😉

Цікава історія компанії Файзер.

Виявляється, що перші найбільші прибутки в США компанія отримала від продажу льодяників, які мали протипаразитарну дію. Препарат називався сантонін, діючою речовиною був артемізин, екстракт з рослини яка нам давно відома з якої чехи продукують свій відомий напій Бехеровку, французи популярний дигестив Женепі, думаю вона теж входить до складу відомого засекреченого Єгер Майстера і само собою до складу абсенту, кампарі, бітнера, унікума.

Ви напевно вже здогадались про яку рослину йде мова? Ні.

Ну добре привідкриємо таємницю рослини, яку усі компанії використовували для покращення травлення, а в 2015 році з китайський фармаколог отримав нобелівську премію за винахід екстрактів цієї рослини, які ефективно знищували паразитоз, який вбиває найбільше людей на земній кулі — малярійний плазмодій.

Компанія Файзер використовувала сантонін в льодяниках для лікування аскаридозу.

Препарат продавався у всьому світі, а Японія закупляли діючу речовину і в невеликих дозах додавала до харчових продуктів та тоніків, для профілактики гельмінтозів.

Далі з появою нових препаратів 1965 рік поява пірантелу, 1971 мебендазолу та 1975 рік альбендазолу препарат сантонін визнається дуже токсичним і практично зникає з продажу.

Цікаво, яка була альтернатива до появи сучасних препаратів у лікуванні паразитозів.

Цікавою є і історія метронідазолу, який доречі зараз успішно продає Файзер під назвою флагіл, який теж знищує протозойні інфекції (відомий усім лямбліоз). У цього препарату випадково була виявлена антибактерійна дія, доречі нобелівський лауреат, який довів роль гелікобактер пілорі у розвитку гастриту, теж вживав для лікування цієї інфекції саме метронідазол. Не буду заводити вас у лабіринт фактів😉

Якщо простіше пояснити все що описано вище може напрошуватись простий висновок!

Полин був давно відомий і широко застосовувався як засіб, який покращував загальний стан організму, а також травлення.

Також він давно застосовувався у народній медицині різних країн, як протипаразитарний препарат.

Цікавим є той факт, що він теоретично може впливати не тільки на великих паразитів, а навіть на паразити, які розмножуються в клітинах, а саме для лікування малярії.

Які його інші дії ми насправді не знаємо, але теоретично знищуючи паразитози в кишківнику він таки може ймовірно покращувати травлення. Тому напрошується висновок, що вживання дижестивів у невеликій кількості щодня може покращити, якість життя і подовжити його у європейців, які проживають в Альпах.

Можливо це один з секретів довгожителів👌🏻

Звичайно, що не всі будуть і хочуть вживати алкоголь, тому ймовірно наші предки вживали полин у вигляді чаїв, можливо разом з іншими рослинами.

Ось таке маленьке розслідування, яке можливо не має жодного сенсу, а для когось буде цікавим і корисним.

Якщо вам було цікаво і ви дочитали пост до кінця поставте маленький смайлик😉.

P.S. А можливо вони живуть довше через гарні краєвиди і чисте повітря? Або через гарний настрій і спокій? Які Ваші думки?

На зображенні може бути: 2 людини

На зображенні може бути: пляшка, на відкритому повітрі та текст

На зображенні може бути: пляшка

На зображенні може бути: пляшка та текст

На зображенні може бути: текст «100 TABLET TRITURATES NO.840 840 SANTONIN AND CALOMEL Santonin, Calomel, 1/4gr. Dose,1 to4 Tableta. PARKE,DAVISACO DETROIT, MICH. U.S.A.»

На зображенні може бути: текст «Santonin CHOCOLATES cO CHOCOLATES NELSON TONIN 1»

На зображенні може бути: текст

Тарас Жиравецький

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Відомий лікар pозкрив «таємницю»: А ви знали, як кoмпанія Пфaйзер заpобила свій пеpший капітал? ФОТО