Росія приповзе на колінах до нас! 1 млрд. доларів і Крим стає островом, а Путінський міст за 10 млрд доларів втрачає свою стратегічну цінність – Ветеран АТО

Україна таки має варіант адекватної відповіді на побудову Росією Керченського мосту, чим вона де-факто анексувала Азовське море з усіма виткіаючими звідти економічними наслідками.

Якщо коротко, то це побудова судноплавного Чорноморсько-Азовського каналу через Перекопський перешийок.

Ціна питання надважка, але не непідйомна: $ 1 млрд, 120 км довжина каналу, ширина – 110 м та глибина 12-15 м.

Маленький бонус: безпосередньо земляні роботи будуть потрібні лише на 20 кілометрах нового каналу.Тепер про бонусу великі.Крим стає островом.

Як і передбачав Аксьонов (радянський письменник -десидент, а не сімферопольський “Гоблін”) в своєму романі “Остров Крым”.Керченський міст за 10 млрд доларів втрачає свою стратегічну цінність. Більше шантажувати не буде чим.Шлях з азовських портів до Одеси скоротиться в 10 разів – з 1000 км до 100 км.

Порахуйте який матимемо профіт в грошах та часі.І вишенка на торті – Україна зможе спокійно будувати на Азові потужну військово-морську базу.Наскільки відомо, то потенційні інвестори з Туреччини вже є. Справа за малим – політичною волею вищого керівництва держави.

А Керченскька криза, що почалася зі збройним захопленням рашистами наших кораблів, має дати чарівного копняка під товсту дупу наших можновладців.

Sergiy Tsyhipa

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Росія приповзе на колінах до нас! 1 млрд. доларів і Крим стає островом, а Путінський міст за 10 млрд доларів втрачає свою стратегічну цінність – Ветеран АТО