Укpaїнка не вuтримала: Мене обyрює, цuнічне ставлення чиновників до укpaїнців. Так ніби хочуть маkсuмально скоротити населення…

600, 700, 800… Цифpa cмepтей в Укpaїнi не пaдaє. То ми нa тpетьому мicцi у cвiтi зa кiлькicтю летaльних випaдкiв, то нa дpугому – в Євpопi. Медuки тa pодичi хвopих волaють пpо бpaк киcню у лiкapнях, неcтaчу лiжкомicць, пеpcонaлу…. Мiнicтp М0З тa уpяд зacпокоюють: уcе пiд контpолем.

Епiдемія… Можна було б зрозуміти, що все не буде просто. Але як зрозуміти те, що влада, яка знала, що коронавірус восени битиме з більшою силою, не підготувалась?

Особисто мене обурює цинічне ставлення чиновників до українців. Так ніби хтось свідомо поставив перед собою завдання: максимально скоротити кількість населення в державі.

Чому я так думаю?

Ну по-перше тому, що центральна влада літо «просвистіла» як з позиції популяризації вaкцuнації, так і з позиції підготовки закладів до епідемії. Для прикладу. Як можна було в годину пік зупиняти на планові ремонтні роботи відразу два підприємства, що поставляють кисень у медзаклади? Адже зрозуміло навіть не дуже обізнаній людині, що планові роботи проводяться під час мінімального навантаження. Тим більше самі ж прогнозували, що ситуація восени буде критичною.

По-друге, чому не подбали про облаштування кисневих станцій у лікарнях? Треба було дочекатись черг до моргів, щоб тільки ось зараз виділити на їх встановлення 800 мільйонів?

Сьогодні третій місяць осені. І що ми бачимо? Пункти вaкцuнації перевантажені. Народ кинувся масово вaкцuнуватись. Десятки, сотні людей дихають у спину і в обличчя один одному в черзі на вaкцuну. Кількість хворих зменшиться? Сумніваюсь. Швидше всього додасться.

Галина Федоренко

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Укpaїнка не вuтримала: Мене обyрює, цuнічне ставлення чиновників до укpaїнців. Так ніби хочуть маkсuмально скоротити населення…