Правду про Супрун показали в усьому світі. В Україні цю новину блокують і видаляють (Відео)

Уляна Супрун розпочала клянчити гроші у американських зірок, заради власного піару і при цьому ображаючи президента України, народ України і держава Україна.

Доктор Смерть за 3 роки отримала більше 5 мільярда доларів. А вам цікаво як вона використовувала ці гроші? Просто подивіться відео однієї з реформованих лікарень за 5 мільярдів повідомляє EJ

Нещодавно колишня в.о. голови МОЗ Уляна Супрун в Twitter попросила у Ілона Маска ШВЛ для України, однак це викликало обурення у украіннского лікаря і експерта по медреформу Вадима Арістова.

У коментарях він звернувся до Маску із закликом вести переговори про допомогу з президентом України Володимиром Зеленським, а не з Супрун, тому що саме вона довела українську медицину до катастрофи. 

Вадим Арістов прямо сказав Ілону Маску, що гроші розкрадуть на що Ілон Маск відповів:

«Я не дам їй грошей. На Супрун в США відкрито кілька кримінальних справ. Це бандитка і аферистка ».

Пізніше Вадим Арістов в Facebook докладно пояснив свою позицію. 

За його словами, він обурений, що у Супрун «вистачає нахабства, щоб претендувати на повернення до влади». Хоча реформи і дії, які робила екс-міністр, і привели, на думку Аристов, до нинішніх проблем з боротьбою проти коронавірусів. 

Він перерахував основні претензії до Супрун:

1. Закрила в 2017 році Держсанепідслужби – єдиний протиепідемічний орган в державі. Після цього потрібно було б створювати аналог американського CDC (Центр контролю та попередження захворювань). Однак Центр громадського здоров’я мав свідомо менший функціонал (моніторинг і комунікації).

Тому немає зараз швидкої діагностики – тому що немає мережі ПЛР-лабораторій для тестування на наявність інфекції (раніше такі лабораторії були в кожному регіоні). Немає мережі для дезінфекції. Все розпорошено по багатьом відомствами або зникло зовсім.

2. Припинила підготовку епідеміологів. Зараз їх близько 500 на всю країну. Їх не вистачає для дослідження випадків інфікування та ізоляції контактних осіб. Тому сценарій Південної Кореї, коли епідемія стримується без жорсткого карантину, – для нас неможливий фізично.

3. Замість використання кредиту Світового банку (215 млн доларів) на закупівлю самого критичного обладнання – використовувала, як кажуть розслідувачі, 6 млн доларів на власний піар і «тренінги».

4. Витіснили з центральних органів охорони здоров’я багатьох «робочих конячок» – спеціалістів з медичною освітою

5. Платила своєму оточенню зарплати понад 100 тисяч гривень, в той час як рядові лікарі продовжують звільнятися через мізерну і нереальною для виживання зарплати в 3-6 тисяч грн. Перетворила Центр громадського здоров’я в «годівницю», коли значна частина його бюджету вимивалася на пов’язані з Супрун ГО і ФОПи.

6. Політика Супрун привела до відтоку з країни медичної молоді та лікарів середнього віку. Через різницю умов в українських лікарнях і в іноземних клініках виїхало понад 10 000 лікарів. 

7. Не створила стратегічного резерву засобів індивідуального захисту і засобів дезінфекції. Більш того, значна частина такого резерву була утилізована через минулих термінів придатності.

8. скасувала статистичну форму №12. Через це зараз немає повноцінного механізму, щоб оцінити захворюваність на ГРВІ або пневмонії, і поки не вистачає лабораторій і тестів – оцінити ситуацію непрямим шляхом.

9. Представник команди Супрун – депутат з «Голосу» – ініціювала атаку і цькування в ЗМІ перших українських розробників ПЛР тест-систем.

«У нас були свої тести ще в кінці січня. В середині лютого вони навіть пройшли бюрократичні перепони і зареєструвалися офіційно. Однак замість захисту таких інновацій – ми знищили таку ініціативу. І закуповуємо зараз з-за кордону. Набагато дорожче. І набагато повільніше – тому іноземні виробники мають обмеження для експорту. Тому захворіли тисячі людей – їх ми побачимо в лікарнях найближчі 2 тижні », – написав Аристов.

10. Були порушені всі підходи менеджменту при запуску медреформи. Лікарі та керівники лікарень не отримали достатньої підтримки і інструментів, щоб вижити при змінених правилах. 

Обов’язково поділіться зі своїми друзями. Країна зобов’язана знати правду!

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Правду про Супрун показали в усьому світі. В Україні цю новину блокують і видаляють (Відео)