Терміново! Щойно стало відомо! Помер експрем’єр-міністр України (ФОТО)

Про це повідомила його дружина.

Сьогодні, 5 серпня, помер колишній прем’єр України Євген Марчук. Про це на своїй сторінці у Facebook написала його дружина Лариса Івшина. Вона повідомила, що у нього зупинилось серце.

«Чорний день…помер ЄК… зупинилося серце», — написала вона.

Євген Марчук народився 28 січня 1941 року в селі Долинівці. Обіймав низку ключових державних посад. Зокрема, Марчук став першим головою Служби безпеки України (СБУ) і очолював її від 6 листопада 1991 до 12 липня 1994 року.

Також Марчук обіймав посади:

державного міністра з питань оборони, національної безпеки і надзвичайних ситуацій УРСР; віце-прем’єр-міністра України в уряді Віталія Масола; першого віце-прем’єр-міністра України — голови Координаційного комітету при президентові України по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю;

прем’єр-міністра України (1995-1996); секретаря РНБО (1999 рік); міністра оборони (2003-2004).

У 2018 році колишній глава держави Петро Порошенко призначив Марчука представником України в Тристоронній контактній групі по врегулюванню ситуації на Донбасі. Він пробув на цій посаді до травня 2019 року.

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Терміново! Щойно стало відомо! Помер експрем’єр-міністр України (ФОТО)