Підлітки влаштували сaмoсyд над дівчинкою заради відео: бuлu яйцями по голові до cтрyсy

У постраждалої діагностували струс мозку і черепно-мозкову травму

Підлітки на очах у всіх били яйця на голові 12-річної дівчинки, знущалися над нею і знімали все, що відбувається на телефон. Інцидент стався 25 травня в центрі Києва.

Деталі події розповіла правозахисниця і лідер жіночого руху “За майбутнє” Ірина Суслова на своїй сторінці Facebook.

12-річну Катю знайомі покликали погуляти в районі Поштової площі. Однак у компанії дівчинку чекало страшне випробування

Знайомі вирішили влаштувати так званий “злив” і розбити сирі яйця об її голову, ображаючи і принижуючи публічно. Її 7 разів вдарили по голові, і на щастя, вона змогла дістатися додому і лягти спати. Пізніше в мережі з’явилися відео, які почали публікувати по різних каналах, хвалячись публічним булінгом і нападом на дівчинку.

“Як виявилося, 6 підлітків домовилися заздалегідь, купили яйця, покликали Катю гуляти. Коли вони зустрілися, то відібрали телефон, почали принижувати і напали, знімаючи все на свої телефони. У Каті зафіксована закрита черепно-мозкова травма і струс мозку”, – розповіла про інцидент мама дівчинки Дар’я Судакова.

Батьки звернулися в поліцію і написали заяву і вже відомі імена та контакти дітей, які вчинили булінг. Однак постраждала дівчинка продовжує отримувати погрози і в листуваннях видно, що підлітки вирішили зацькувати Катю і продовжувати булінг.

Як повідомила Ірина Суслова, у Подільському управлінні поліції справу досі не відкрито. Поки дівчинка отримує погрози – поліція не діє.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Підлітки влаштували сaмoсyд над дівчинкою заради відео: бuлu яйцями по голові до cтрyсy