Приберіть “труп!”: Чапкіс емоційно звернувся до Зеленського. Українці аплодують!

Знаменитий український хореограф Григорій Чапкіс виступив з критикою у бік міністра охорони здоров’я Іллі Ємця через його висловлювання про те, що бізнес повинен підтримувати молодих українців в боротьбі з коронавірусом, але не витрачати фінанси на людей віком понад 65 років.

У коментарі виданню “ГОРДОН” Чапкіс зазначив, що прожив уже 90 років і планує ще, а Ємець, по суті, назвав людей у ​​віці 65+ трупами.

“Мене трусить цілий день від слів міністра охорони здоров’я. Він по суті заявив, що люди після 65 років – трупи. І це говорить людина, якій менше ніж, через через рік буде 65! У нього дах поїхав. Я прожив 90 років і ще хочу жити, а він, мерзотник таких, як я, вважає трупами. У нашій країні сьогодні тільки один труп, живий, – це міністр охорони здоров’я Ємець “, – заявив Чапкіс.

“Я хочу звернутися до президента Зеленського з відкритою заявою – цю людину треба негайно зняти з посади. Закликаю відкрити петицію на сайті президента з вимогою відставки міністра. Упевнений, вона збере більше 25 тисяч підписів дуже швидко. Я хочу тільки одного: щоб цю людину зняли . Чиновник, який так мислить, не має право займати цю посаду “, – підкреслив співрозмовник.

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Приберіть “труп!”: Чапкіс емоційно звернувся до Зеленського. Українці аплодують!