Петро Олексійовичу, готуйтеся, в перший же день суду зі мною стане для вас кінцем вашої надзвичайно насиченої політичної кар’єри, я приготовив сюрприз -Дмитро гордон

Засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон вважає, що намір п’ятого президента України, народного депутата від “Європейської солідарності” Петра Порошенка подати проти нього судовий позов може коштувати останньому політичної кар’єри. Таку думку журналіст висловив 18 травня у програмі “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24“.

Гордон нагадав, що Порошенко вирішив звернутися до суду після заяви, яку журналіст зробив в ефірі програми Савіка Шустера на телеканалі “Україна”.

“Я в студії Савіка Шустера сказав, що [2014 року] внаслідок змови української та російської влади українська влада віддала наказ вийти з Маріуполя, не захищати Маріуполь. І якби не батальйон “Азов”, Маріуполь спіткала б доля Донецька і Луганська. Тобто Маріуполь готувалися віддати. Я це точно знаю, і я знаю людей, які це підтвердять, зокрема в суді. Це високопоставлені люди. Це дуже високопоставлені люди… [Після цього] адвокат Ілля Новіков сказав, що Петро Олексійович має намір зі мною судитися”, – розповів Гордон.

Журналіст підкреслив, що “з натхненням сприйняв цю благу звістку”.

“Я щасливий судитися з Петром Олексійовичем. Це дуже підвищить мій статус. Це додасть мені популярності. Тому Петра Олексійовича я із задоволенням чекаю із судовим позовом… Я вважаю, що перший день суду Петра Олексійовича зі мною стане першим днем кінця його політичної кар’єри. Бо судові засідання проводитимуть в онлайн-режимі, я транслюватиму їх на своїх багатомільйонних YouTube-каналах. Питання, які Петро Олексійович отримає під час цього процесу, і свідки, яких Петро Олексійович отримає з мого боку під час цього процесу, – це все виллється у грандіозне шоу. Воно покаже, хто такий Петро Олексійович Порошенко, що він “зробив” для України і як завдяки його договірнякам із [президентом РФ Володимиром] Путіним, про які зараз говоритиме [журналіст] Денис Бігус, Україна дивовижним чином уціліла як держава”, – зазначив журналіст.

Він нагадав, що днями проєкт Бігуса Bihus.info оприлюднив нові записи телефонних розмов кума Путіна, нардепа від “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука за 2014 рік. Вони свідчать про те, що Медведчук регулярно в той період спілкувався з Порошенком і передавав йому прохання Росії та бойовиків “ДНР” і “ЛНР”.

“Бігус дав непоганий матеріал, а продовження буде ще гіршим… Раніше говорили, що рукописи не горять, зараз – що плівочки не горять. [Ми бачимо] договірняки постійні. “Тисну руку, обіймаю”, називаються. [Договірняки] між Порошенком, Медведчуком і Путіним. Це все одна команда. Для мене Медведчук, Порошенко і Путін – це все одна команда”, – підкреслив Гордон.

Він дорікнув колишньому президенту у подвійних стандартах.

“Петро Олексійович – фальшивий наскрізь. З одного боку, “армія, мова, віра”, з іншого – він усе життя говорить російською. Скільки я його знаю, він завжди говорив російською і продовжує говорити в побуті. То навіщо цей обман? Фальшак цей навіщо? Він засновник Партії регіонів, близький друг Медведчука і [експрезидента-утікача України Віктора] Януковича. Він при Януковичі в уряді двічі працював, якщо не помиляюся: міністром економіки і міністром закордонних справ. Він людина їхньої системи. Це плоть від плоті, кров від крові. А армія… Там теж лише копни! Оборонзамовлення, усі ці Гладковські тощо. Лише копни “Ленінську кузню”, які замовлення вона виконувала! І яке лайно вони слали в армію, яке прострілювалося… Мені ж генерали говорили, що це жах, що приходить. Тому він – наскрізь фальшивий, але для мене солодкий у плані того, що судитися з президентом – це, чорт забирай, почесно”, – сказав Гордон.

Контекст:

Заяву про Маріуполь і плани влади здати це місто 2014 року Гордон зробив на телеканалі “Україна” 7 травня. Журналіст дослівно сказав: “Маріуполь урятував полк “Азов”. Керівництво України здійснило злочинну оборудку з керівництвом Росії. [Колишній керівник полку “Азов”] Андрій [Білецький] може мене спростувати, а може, й ні… Я знаю, що керівництво України здійснило злочинну оборудку з керівництвом Росії і віддало наказ українській армії залишити Маріуполь… Порошенко з Путіним домовилися, я вважаю, про те, щоб Маріуполь здати. Армії було дано наказ вийти з Маріуполя”. Білецький, який теж був у студії, підтвердив слова журналіста про наказ української армії залишити Маріуполь.

12 травня адвокати Порошенка Новіков та Ігор Головань повідомили на пресконференції, що найближчим часом мають намір подати позов за наклеп проти Гордона. Новіков сказав, що журналіст зробив заяву “у формі твердження”, тому воно не може вважатися особистою думкою, незважаючи на формулювання “я вважаю”.

Порошенко був президентом України у 2014–2019 роках. З 2019 року є народним депутатом.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Петро Олексійовичу, готуйтеся, в перший же день суду зі мною стане для вас кінцем вашої надзвичайно насиченої політичної кар’єри, я приготовив сюрприз -Дмитро гордон