Українці назвали прізвище президента за всю історію країни, якому довіряють найбільше, – опитування

Серед політиків, що обіймали посаду президента України, найвищий баланс довіри – до Зеленського. Українці назвали президента, якому за всю історію країни довіряли найбільше.

Ним виявився діючий глава держави Володимир Зеленський. Про це повідомляють інформаційні агентства з посиланням на публікацію даних опитування соцгрупи “Рейтинг”.

На презентації результатів соціологи відзначили, що протягом 3 останніх місяців електоральні рейтинги Зеленського стабільно зростають. При цьому Зеленський має найвищий рівень довіри серед усіх колишніх президентів (довіряють – 46%, не довіряють – 51%). На другому місці за рівнем довіри знаходиться Леонід Кучма. Третє місце зайняв перший глава держави Леонід Кравчук. П’ятий український президент Петро Порошенко займає передостаннє місце за рівнем довіри серед українців (довіряють – 24%, не довіряють – 75%)

Примітно, що на останньому місці знаходиться Віктор Янукович, який після Революції Переваги втік з України в Росію. Януковичу довіряють всього 15% українців. Соціологи також проаналізували співвідношення довіри і недовіри після закінчення 2 років перебування на посаді глави держави.

Станом на травень 2021 року Зеленський значно випереджає своїх попередників за цим параметром.

 

 

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Українці назвали прізвище президента за всю історію країни, якому довіряють найбільше, – опитування