Сьогодні ж виконати три умови: майданівці поставили Зеленському ультиматум і сказали, в якому разі припинять протестувати

До економічних вимог додалися політичні. Умови, за яких підприємці припинять протестувати, назвав лідер руху «SaveФОП» Сергій Доротич.

За його словами, одна з таких – Верховна Рада повинна розглянути й винести на голосування три законопроєкти, напрацьовані ФОПівцями. Варто зазначити, що жоден із документів не передбачає запровадження касових апаратів.

Друга умова представників малого бізнесу – це постанова Кабміну, за якою вони зможуть працювати під час локдауну, запланованого від 8 січня. Лідер ФОПівців наголошує, що тепер до економічних вимог додалися й політичні. Усе через учорашні сутички, в яких постраждали близько 70 учасників акції протесту. Тож, відтепер підприємці хочуть ще й відправити у відставку уряд. «Ми вимагаємо відставки уряду. У нас не було такої вимоги. У нас не було такої вимоги, ми були поза політикою. Але ми вимушені піднімати це питання, бо наше питання не вирішується.

Вчора ми на Майдані прийняли рішення уже добавляти до економічних вимог політичні. Якщо економічні питання зараз будуть вирішені, то ми готові розійтися працювати», – наголосив Сергій Доротич. Нагадуємо, близько трьох сотень мітингувальників залишалися на Майдані Незалежності від учора.

Напередодні після обіду фізичні особи-підприємці прийшли сюди від Верховної Ради. Вимагали скасувати касові апарати й не запроваджувати карантин. Надвечір сталися сутички з поліцією, постраждалі були з обох сторін.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Сьогодні ж виконати три умови: майданівці поставили Зеленському ультиматум і сказали, в якому разі припинять протестувати