Роботи велися цілодобово! Львів, як приклад для всієї країни! 130 ліжок для пацієнтів з Covid-19. Штурхніть там Степанова і покажіть йому…

Oleg Samchuk · ‼️+130 ліжок для пацієнтів з Covid-19‼️ Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова відкрила другу частину нового covid-відділення, де зможуть розміститися ще 130 пацієнтів з коронавірусом.

Роботи велися цілодобово! На те, щоб перетворити старе і занедбане приміщення в місце, де ми тепер маємо змогу рятувати сотні і тисячі життів, знадобилося трішки більше двох тижнів! У відділенні є все необхідне: меблі, ліки, переносні рентген-апарати і апарати УЗД, а ще монітори пацієнта, перфузори та кисневі концентратори. До кінця доби завершимо розведенню кисню!

План найступний: у головному корпусі, де поряд є відділення інтенсивної терапії, КТ і МРТ, розміщувати будемо важких хворих, пацієнти у стані середньої тяжкості лежатимуть тут.

Зараз у лікарні понад триста пацієнтів із коронавірусом. Ті 50 ліжок, які ми відкрили в понеділок, уже практично заповнені. Я дякую усім, хто тяжко працював над ремонтом/облаштуванням приміщення і не скаржився. Дякую соціально-відповідальному бізнесу, який робив усе своїм коштом, а також міському голові Андрію Садовому за постійне сприяння у реалізації цієї ідеї. Дякую лікарям та молодшому медичному персоналу, які захотіли долучитися до нашої команди і попри всі ризики будуть працювати у цьому відділенні. До кінця року ми матимемо 650 ліжок❗️

У нас будуть місця для кожного, хто потребуватиме госпіталізації. А якщо зрозуміємо, що їх теж замало – додаватимемо ще! Ми уже знаємо, як це зробити швидко і якісно!

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Роботи велися цілодобово! Львів, як приклад для всієї країни! 130 ліжок для пацієнтів з Covid-19. Штурхніть там Степанова і покажіть йому…