Терміново! Зеленський не змовчав – “виправдання бути не може”. Потужна заява: “прояв абсолютного тероризму”

Президент Володимир Зеленський відреагував на моторошні події у своєму рідному місті – Кривому Розі. Там чоловік, озброєний ножем, убив 2 людей та ще 8 – поранив. Глава держави висловив співчуття родинам загиблих та побажав одужання постраждалим.

Президент зазначив, що на такі події треба реагувати жорстко та відразу. Про це Зеленський написав у власному телеграм-каналі.

“Сьогоднішні події у Кривому Розі є проявом абсолютного тероризму – за сенсом, за суттю, за наслідками, за жахом, який прийшов у наші домівки”, – зазначив Зеленський.

Глава держави наголосив, що до таких трагедій неможливо звикнути. Задля того, щоб це зупинити – потрібно діяти одразу та жорстко: жодного виправдання для вбивці не може бути.

“Частина з таких негідників, які зненацька йдуть зі зброєю на людей на вулицях наших міст, точно якось демонстрували в попередньому житті, що можуть зробити подібне. Ми маємо про це знати”, – додав Зеленський.

Президент Зеленський висловив сподівання, що розслідування буде швидким, а вирок убивці – справедливим.

Нагадаємо, у Кривому Розі 7 листопада невідомий чоловік вбив ножем 2 людей та ще 8 поранив. Серед постраждалих – 8-річний хлопчик. Поліції вдалося затримати нападника. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство.

Джерело:korupciya.com

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Терміново! Зеленський не змовчав – “виправдання бути не може”. Потужна заява: “прояв абсолютного тероризму”