“Часом складалося враження, що виступає шут, але було не смішно.” – Гончаренко про послання Зеленського (відео)

Президент Володимир Зеленський виступив зі своїм посланням у Верховній Раді за п’ять днів до виборів і удавав, що в Україні немає проблем.

Про це з трибуни  парламенту заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко.

“Зеленський уже не в теплій ванні, а у якомусь гарячому басейні, де він остаточно втратив зв’язок з реальністю. Він розповідає, як все класно в державі. Про десятки тисяч зарплат в медиків, про обладнання армії та її утримання. При тому що державне оборонне замовлення виконуються лише на 15%, а всі стратегічні замовлення перестали закуповуватися.

Зеленський розповідає про успіхи на міжнародній арені. Хоча при ньому були зняті санкції з Росії в ПАРЄ. Ми бачимо як РФ веде свою пропагандистську діяльність, а Україна з цим не бореться. Президент сварить правоохоронні органи. кажучи про незадовільну роботу, але це всі його призначенці. Його друг Іван Баканов (голова СБУ – ред.), його на 100% генеральна прокурорка тощо”, – сказав депутат.

Гончаренко додав, що президент і його партія займаються передвиборчим піаром і роблять вигляд, що в Україні немає проблем.

“Часом складалося враження, що виступає шут, але було не смішно. Навпаки, ситуація дуже скрутна. Сумно, що президент не розуміє викликів, які стоять перед державою.

Президент виступив з посланням за п’ять днів до виборів. Це був передвиборчий піар. Це президент не України, це президент “Слуги народу”. Це був такий собі Гурбангули Зеленський, чи Володимир Бердимухамедов. Вони один одного люблять – президент і шайка “кварталу 95″, які захопили владу. І всі вони роблять вигляд, що все гаразд і що вони ні за що не відповідальні”, – зазначив політик.

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Часом складалося враження, що виступає шут, але було не смішно.” – Гончаренко про послання Зеленського (відео)