Терміново! Марина зізналась – Порошенкові гірше, страшна звістка. “Лікарі не можуть” – викрила все

Марина Порошенко – дружина п’ятого президента України Петра Порошенка розповіла про те, як почувають себе хворі на COViD у її родині. Нагадаємо, що крім екс-президента захворіла також і їх донька – Євгенія.

В інтерв’ю для програми “Соромно” журналістки Яніни Соколової вона зазначила, що хвороба у членів її родини протікає по-різному.

У Євгенії, наголосила колишня перша леді, хвороба протікає відносно легко завдяки молодому віку, втім часом спостерігаються температурні спалахи, які знімають жарознижувальними препаратами. Що ж стосується глави сімейства, то його стан гірший.

“У нього – двостороннє запалення легень. Він перебуває в лікарні, отримує комплексне лікування. На жаль, погіршився стан крові – вона дуже густа. Лікарі навіть не можуть взяти її на аналіз, щоб промоніторити стан та подивитися перебіг хвороби”, – розповіла Порошенко.

Нагадаємо, що навіть попри свій поганий стан екс-президент продовжує публікувати у соціальній мережі Фейсбук факти про “бездіяльність” теперішньої влади.

Із Фонду боротьби із коронавірусом не закуплено жодного апарату ШВЛ. Це — висновок Рахункової палати.

І це у той час, коли кількість інфікованих б’є рекорди щодня: 3771 хворих — це тільки за цю добу. 230 233 хворих за увесь час пандемії, більше 15 000 з яких — медики.

На початку пандемії, коли хворих було кілька людей на усю країну, «зелена» влада зірвала стоп-кран економіки, а тепер, коли кількість інфікованих зростає із шаленою швидкістю — не робить нічого.

Маємо кризу в енергетиці, падіння промисловості, падіння ВВП і кризу надходжень із митниці та податкової. Додайте до цього кризу у культурі, бо саме звідти вилучили значні кошти, коли формували Фонд боротьби із коронавірусом. А також — кризу освітньої сфери, звідки теж забрали гроші. Вилучили кошти також і з місцевих бюджетів, хоча левова частина фінансового навантаження лягає саме на них.

І сьогодні, як свідчать дані Рахункової палати, усі ці гроші чомусь витрачаються зовсім не для купівлі медичного обладнання, тестів та засобів захисту для лікарів.

Можемо зробити невтішний висновок: команда Зеленського перетворила Фонд боротьби із Covid-19 на зручний корупційний інструмент із відмивання грошей.

Українці ж незадоволені такою заявою, та зазначають що президенту Зеленському за 5 років правління Порошенка і Супрун – дісталась медицина в плачевному стані. І зараз хай хоч і не всього вистачає, але вже багато зроблено і закуплено. Також користувачі соціальних мереж запитують. А що зробив сам пан Гетьман України? Де його “благодійні” звіти, де його допомога?!

Також варто відзначити, що як відомо у п’ятого Президента України цукровий діабет. Це вважається серйозним ускладнюючим фактором в перебігу хвороби.

Нагадаємо, 29 вересня стало відомо, що глава партії “Голос” Кіра Рудик захворіла на коронавірус COVID-19.

Нещодавно в Раду повернулася лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко, яка подолала коронавірус.

Джерело: korupciya.com

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Терміново! Марина зізналась – Порошенкові гірше, страшна звістка. “Лікарі не можуть” – викрила все